FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
wejście AUX a przejściówka USB
  • Witam. 
    Mam wejście AUX koło dźwigni hamulca ręcznego, kupiłem przejściówkę pod wejście USB i podłączyłem pen-driva w celu puszczenia muzyki. Nic nie działało, nie wiem czy to wina przejściówki czy może w ogóle nie ma opcji podłączenia pendriva pod to wejście. 
  • AUX a USB to zupełnie inne rodzaje sygnałów. Tak podłączony pendrive nie będzie działał - radio go nie "widzi".
    Za mało opisałeś swoją przejściówkę.
    Temat był tu już poruszany w tematach, np. MDI, Jakość AUX, Skoda Rapid - akcesoria.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Z tego co mi wiadomo to Blues nie ma obsługi USB po wejściu AUX, nie wiem jak jest w Swingu, ale też wątpię. Być może taką funkcję ma Amundsen, lub Columbus...

    Właśnie dlatego moduł MDI to nie jest zwykłe gniazdko z portem USB, ale de facto urządzenie zewnętrzne sterowane przez radio...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Aux nie obsługuje żadnego USB. Ale wystarczy zamiast pendriva kupić mały odtwarzacz MP3 z wyjściem słuchawkowy i podpiąć go do AUX.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • @amiskiew, precyzyjnej to "ten AUX", w większości radiów z wyższej półki do AUXa można podpiąć pendrive przez popularne przejściówki) <- stąd moje gdybanie, czy Swing jest już "radiem z wyższej półki". Raczej nie...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Ok. Dzięki za informacje. Zaraz zamawiam mp3.
  • @Tristan - najlepiej kup mp3 z możliwością ladowania przez USB, bo na baterie nie wyrobisz.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?