FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Naklejki CleverFoto
  • Ostatnio w "spadku po Fabii III" Rapidowi się dostała nowa opcja dekoracji. Jest możliwość zamówienia za 100 zł naklejki na dekor przed pasażerem. Czyli jak się chwali Skoda:

    "Ożyw wnętrze swojego samochodu! Możesz to zrobić dzięki wykonanej na zamówienie folii dekoracyjnej CleverFoto na deskę rozdzielczą. 
    Wystarczy, że wybierzesz swoje ulubione zdjęcie, a my zrobimy z niego folię samoprzylepną i dostosujemy do rozmiarów deski rozdzielczej po stronie pasażera. Nigdy więcej nie będziesz podróżował samotnie. Nie masz żadnych ograniczeń co do kreatywności.

    Folia samoprzylepna jest wykonana ze specjalnego materiału i może być całkowicie usunięta w razie potrzeby. Przy jej montażu powinieneś postępować zgodnie z zalecaną procedurą. Zalecamy zamontowanie folii przez specjalistów w naszej sieci serwisowej Skoda. Zrobią to nieodpłatnie.

    Ze względu na charakter produktu, prosimy o dokładne zapoznanie się z Specjalnymi Warunkami Sprzedaży.
    Podgląd obrazu końcowego, wyświetlany po złożeniu zamówienia, służy tylko do celów poglądowych. Ostateczna, drukowana wersja, może się nieznacznie różnić w kolorze, odcieniu lub w innych specyficznych cechach. Składając zamówienie, klient wyraża zgodę, że jego wzór będzie zarchiwizowany w firmie ŠKODA AUTO a.s. (w Czechach)na 24 miesiące, w celu rozwiązania ewentualnych reklamacji i problemów w przyszłości."

    Czyli można sobie za stówkę przykleić zdjęcie rodziny, ładny widoczek, lub miłą, ubogą panią, której nie stać na ubrania :D
    Różne wersje pod różne dekory...

    Co o tym sądzicie? @
    BaloN - jako mistrz "customizacji" będziesz testerem?

    http://myshop.skoda-auto.com/eshop/pl/myshop/twoje-cleverfoto--22/twoje-cleverfoto-dla-rapid-5jb0643...


    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Wiedziałem, że mnie nie zawiedziesz :)
    Wrzuć fotkę dekoru po aplikacji.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Ja tylko szepczę do ucha, resztę robisz Ty sam :P więc nie nasyłaj żony... Swoją drogą to pozdrowienia dla małżonki, musi być bardzo cierpliwa... :D
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?