FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid - wnętrze, czy coś skrzypi?
  • Witam, ponieważ jest już trochę użytkowników Rapidów na tym forum, mam pytanie, jak z jakością montażu? Coś skrzypi lub trzeszczy? np. deska, itp? czy raczej nie ma się czego przyczepić?

  • Wykonanie jest b.solidne. Dobrze spasowane elementy, estetyczne, nie można się do niczego ,,doczepić,, Twarde plastiki mi nie przeszkadzają bo się do nich nie przytulam!
    Zobaczymy jak będzie z trwałością
  • Mam pytanie czy wyprowadzone sa kable na zamontowanie dodatkowych glosników w tylnych drzwiach i jak juz ile trzeba wyłożyc kasy zeby takowe zamontowac
  • Witam,

    ja od dwóch tygodni zauważyłem, że coś z tyłu zaczęło skrzypieć, trzeszczeć i mam wrażenie, że odgłosy te dochodzą z tyłu z bagażnika. Myślicie, że mogą to być uszczelki? Spotkaliście się z czymś podobnym?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • u mnie nic cisza jak w kościele ;-) ale wiecie jak to jest nasze drogi nie są gładkie jak stół bilardowy, więc przy tych nierównościach zawsze może coś poskrzypieć i pozgrzytać, a po za tym czego wymagać od tzw. auta budżetowego, jak by miało nic nie wydawać z siebie dźwięku typu skrzypienie to myślę że samochód kosztuję wtedy więc ej i ma inny znaczek na masce, więc nie ma co narzekać bo za tą kasę nasze rapidki to super auta, ja tak przynajmniej uważam.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?