FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jakie opony - marka - Skoda?
  • Witam, tak z ciekawości, jakiej marki aktualnie Skoda daje opony do nowych modeli np. Rapida?
  • Ja mam ,, Dunlopy,, to dobre opony. Takie miał rapid na jeździe testowej, takie miały auta stojące w salonie więc czekałem jakie mi dadzą. W dniu odbioru okazało się, że też ma ..dunlopy,,
  • Potwierdzam Dunlopy do Skody (testowej, salonowej i zakupionej).
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 9500km | Kielce
  • Tata do skody fabii 2014 dostał hankook
  • Ja zimówki dostałem Contintntale T850 i jestem z nich zadowolony :)
  • Odebrałem 28 lutego na oponach letnich - DUNLOP. Koła zimowe dodane jako gratis - z oponami SAVA ESKIMO.
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • Letnie Bridgestone B250 185/60/15 84H (fabryczne) - Zimowe Michelin Alpin A4 185/60/15 88T (dokupione)

    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Dokładnie dostałem te same Fabryczne bridgestony

    A Zimówki gratis z firmy Sava :) 15 rozmiar
  • letnie dunlop sport 01 185/69 R15 84H, zimówki dokupione bridgestone blizzak lm 32 185/60 R15 84T
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • ja mam zimówki kleberki 15
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • ja mam Bridgestone Turanza ER300 215/45 R16 86H (fabryczne)
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • Ja dostałem na letnich Dunlop Sport a zimówki to Barum polaris 3

    Rapid LB | 1.2 TSI 85KM | MY15 | Ambition MAX | Szary Metal Metalizowany | 13000km | Białystok
  • Ja dostałem Nexeny N'Blue HD 185/60 piętnastki.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • opony Bridgestone B250 185/60/R15 84H Made in Spain a zapas Nexten Nblue HD 185/60/R15 84H Made in Korea
    Rapid LB | 1.2 MPI LPG 75KM | MY14 | Ambition Komfort |Corrida |W-wa
  • Cześć!
    Czy ktoś z rapidowiczów ma doświadczenia z jazdy na 17 calowych alusach i niskim profilu opon (214/40/17)? Proszę użytkowników o swoje opinie czy było warto czy jednak na nasze drogi lepiej wybrać jednak 16"?
    Skoda Rapid SB|1.2 105KM|MY14|Elegance Max + Emotion|Czerwony Corrida|10800km
  •   Nie jechałem na 17", ale jazda na 16" jest już mało przyjemna na połatanych drogach.
  • Letnie Bridgestone B250 185/60/R15 84H
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • ja polecam z własnego doświadczenia Dunlop
  • Jakie macie doświadczenia z oponami Bridgestone B250? Mam dobrze wyważone opony i prawidłowe ciśnienie, a mimo to w zakresie prędkości 100-120 km/h czuję drżenie kierownicy. Na oponach zimowych tego nie miałem. Również żadnych luzów w układzie kierowniczym nie mam.
  • Mam dokladnie te same opony ale nie mam z nimi zadnego problemu :)
  • U mnie B250 sprawują się bez zarzutu... przy założeniu, że masz wyważone koła, proste felgi, prawidłowe ciśnienie w oponach, sprawne zawieszenie i układ kierowniczy, logiczne by było upatrywać przyczyny w oponach, bo problem powstał po ich wymianie. Czujesz tylko drżenie na kierownicy, czy jeszcze jakieś dodatkowe bicie? A zbieżność kół / geometrię masz ok? 
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?