FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Uszkodzona obudowa światła STOP-u RAPID SB.
  • Bedzie pekać cały czas. Na skoda.ru czytałem, że to pracuje buda R i zawsze bedzie problem z tylną lampą. Po pewnym czasie i tak będzie pekać.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • Ja właśnie po raz drugi wymieniałem światło stop-u (w ramach gwarancji). Ponoć teraz zostało zamontowane światło o innym nr katalogowym (ASO dostało wytyczne z centrali Skody). Zobaczymy czy to coś zmieni.
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM | MY14 | Elegance + Style II| Biały Candy | 82000km | Wrocław
  • dziś zauważyłem pęknięcia w obudowie tylnej dodatkowej lampy stop (nad szybą)
    pęknięcia biegną w miejscu styku z tylnym spoilerem, czy ktoś w was miał podobne
    zdarzenie - auto ma 10 miesięcy.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • I u mnie po roku czasu od wymiany światła, problem znowu się pojawił.
  • parę miesięcy temu w dwóch autach na gwarancji wymieniono 3 światło stop, w trzecim aucie nie uznano tego na gwarancji i trzeba było zapłacić (auta z 11.2013). Właśnie koleżanka mnie informowała, że to nowe już też popękało. Chyba mają z tym jakiś problem.
    Skoda Rapid SB ACTIVE 1.6 TDI/90 KM 2013
  • Po wizycie w ASO zamówiona obudowa zostanie wymieniona
    w ramach gwarancji - ustalony termin wymiany. 
  • u mnie tego nie ma, ale kolega ma identyczne auto odebrane tydzień wcześniej i to samo co na zdjęciu jest u niego,
    Rapid SB | 1.6 TDI 115KM | MY16 | Ambition MAX | Biały perłowy | 1100km | Rybnik
  • Też wymieniłem światło stop - popękało. W ASO chcieli mi wmówić, że ktoś próbował włamać mi się do auta
    Rapid SB / 1.2 TSI 110KM / STYLE / Beż
  • Panowie
    Gdzie ( oprócz ASO i szrotów) można kupić trzecie światło STOP ?
    Może ktoś podrzuci link.
  • Panowie i Panewki
    Odświeżę temat. Gwarancja minęła i znowu czeka mnie wątpliwa przyjemność wymiany dodatkowego światła stopu! CZWARTY raz w ciągu 2,5 roku. Cena światła: około 280 zł w ASO.
    Nie chcę się wyrażać, ale &*^%#&*()*^$#@ ile można! Co za tandeta! Jakby u mnie we firmie zaprojektowali takie ^&*%^*&* to natychmiast inżynier, który coś takiego wymyślił dostałby n.d.b. Łącznie z kolegami, którzy wdrożyli to "coś" do produkcji.
    Ehhh! Życie.
    Pozdrawiam Wszystkich
    Robert
    Rapida SB | 1.2 TSI 105KM | MY14 | Ambition | Srebrny | 65Kkm | Polska
  • @Freshfrogh , a nie liczy się też gwarancja od ostatniej wymiany 12 miesięcy na cześć? 
    Czym spowodowane jest pękanie lampy? 
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Lampa pęka i będzie pękać bo buda cały czas pracuje
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • Właśnie wróciłem z ASO Inter Auto Krasne i zwróciłem uwagę na to światło  Panu z serwisu, stwierdził że ktoś chciał mi je ukraść dlatego jest tak popękane/auto stoi w pojedynczym garażu/ Dobrze że ten temat znalazłem tym bardziej że kończy mi się gwarancja a jestem tu nowy.
    Rapid SB 1.2 CBZB 105KM MY14 Ambition Czerwony 51000km Przemyśl
  • Ja po 4 latach ostatnio również to zauważyłem u mnie w aucie, niestety już jest po gwarancji...
    Czy ktoś z Was zna może numer części jaki powinien zostać zamontowany? Bo nie chciałbym kupować go z jakiegoś szrotu, gdzie nie wiadomo jak długo jeszcze może posłuży.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Blue Denim | 75000km | Częstochowa
  • Ja mam te same pęknięcia, ...

    <mod> część wpisu i kontynuacja tematu dyszy przeniesiono do stosownego wątku.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?