FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Praktyczne dodatki
  • Witam,
    ostatnio kupiłem i zamontowałem sobie osłonkę tylnego zderzaka. Praktyczna sprawa i ładnie wygląda. Macie jeszcze jakieś inne praktyczne dodatki, które warto dokupić?
    IMG_20150810_092202.jpg
    1280 x 960 - 302K
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition | Biały | 94000 km | Warszawa
  • Wygląda ok.
    Gdzie kupiłeś i ile dałeś?
    Wrzuć jeszcze taką ogólną fotkę, z tylnego półprofilu lekko z góry z zamkniętym bagażnikiem.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Wiela za te kamera trza dać?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Ja kupiłem takie na dla cześć progu naklejki aby gamonie nie obijały i dodatkowe odblaski jak drzwi otworzysz bo faktycznie ludzie nie myślą
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • kupiłem tutaj: http://allegro.pl/listwa-nakladka-ochronna-na-zderzak-skoda-rapid-12-i5576147789.html
    dalem 209 zl, niestety bylo troche rysek na plastiku ale nie widac bardzo.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition | Biały | 94000 km | Warszawa
  • tak to wygląda w całości:
    image
    IMG_20150811_081801.jpg
    1280 x 960 - 498K
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition | Biały | 94000 km | Warszawa
  • Wygląda dobrze. Nie szpeci. Nawet współgra z tym czarnym pod zderzakiem.
    Muszę też takie cóś sobie sprawić.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Witam,popieram wypowiedzi poprzedników,że ta listwa -nakładka ochronna na zderzak tylny jest dodatkiem praktycznym do samochodu i dobrze komponuje się z całością,tylko,czy musi tyle kosztować ?,wprawdzie to tylko kawałek plastyku czarnego.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • no cena jest masakra.. ale nic tańszego nie ma w necie :( tworzywo, z którego jest wykonane, jest grube i solidne, wygląda fajnie i faktycznie całościowo się fajnie komponuje z tym czarnym plastikiem pod zderzakiem.
    dla mnie to było 'must have' bo cały czas wkładam i wyjmuje wózek dziecięcy z bagażnika
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition | Biały | 94000 km | Warszawa
  • Ja w Aso zapłaciłem coś koło 100-130 zl z zamontowaniem tej przezroczystej oryginalnej z katalogu. Robi robotę. Co prawda na czarnej rysy usuniesz czy to nawet, zapalniczką czy opalarką, ale za to przeźroczyste nie zmienia designu. Do tej pory sprawdziło się i nawet, mam juz wielką sznyte a zderzak cały się ostał.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Nakładka RIDER - (na alledrogo) cena 107zł

    001.jpg
    800 x 600 - 237K
    002.jpg
    800 x 600 - 204K
    003.jpg
    800 x 600 - 256K
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Odnośnie dodatków sporo informacji jest w temacie Skoda Rapid - akcesoria
    alternatywą dla nakładki na próg jest folia... temat folia na zderzak
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty ten rider też się dobrze komponuje, chyba sobie zamówię, bo już mam cały zderzak porysowany:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Mam teraz zagwostkę, którą wybrać:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Od dawna mam w planach zakup nakładki... nie wiem jak z jakością, ale w tej cenie lepszej nie znalazłem... poza tym, gdybym miał inny kolor nadwozia, nie wiem czy bym się nad tym zastanawiał, a tak na naszym czarny lakierze, taka nakładka będzie wręcz niewidoczna... link bezpośredni do sklepu
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • jest też trochę nakładek chromowanych, ja wolałem plastikową bo bałem się, że te chromowane szybko się porysują i będą brzydko wyglądać
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition | Biały | 94000 km | Warszawa
  • Masz w planach? A ja myślałem, że już kupiłeś:) Ja się w końcu zdecydowałem na tą co zaprezentował @szukajacy_kwarka, jednak wygląda na bardziej dopracowaną i ładniej się komponuję. Muszę ją w końcu nakleić, bo już mam nieźle porysowany zderzak przez dzieciaki, a do tego w sobotę wyjeżdżam nad morze, więc nie chcę mieć jeszcze więcej rys:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan
    Ja też skłaniam się do tej, co szukajacy_kwarka bo osłania więcej. Chodzi o krawędź/uskok tuż pod uszczelką bagażnika.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • @szukający generalnie jesteś z niej zadowolony? Dobrze przylega do zderzaka? Bo właśnie ją zamówiłem:) na zdjęciu wygląda zacnie:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan a tak ;-) nie miałem ciśnienia, więc nie dopieszczam Rapida ;-) dwa kółka zajmują moją uwagę w pełni ;-) ale jak będę zamawiał, to tego ridera, bo nie widzę powodu płacić dwa razy więcej za kawałek plastiku... jak coś, zawsze będzie można porównać na spocie... grunt, aby nakładka dobrze chroniła zderzak
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty dokładnie tak. Jednak przyjrzałem się obu zdjęciom i wydaje mi się, że ta droższa jest lepiej dopasowana i współgra z tym czarnym plastikiem pod zderzakiem. A to jest dość ważne, bo jednak jest ona dość widoczna od zewnątrz. To nie nakładka progowa, którą nie widać po zamknięciu drzwi:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?