FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - akcesoria
  • @Maciek_1991
    Dzięki za informację, ja szukałem w tym oficjalnym ze strony Skody.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Qbounty - gdzie znalazłeś tą nakładkę na próg bagażnika? nie mogę jej znaleźć. Podeślij jakiegoś linka, dzięki
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • Przeszukałem grafiki Google i nie znalazłem właśnie zdjęcia jak to się prezentuje na żywo, na samochodzie czy jako sam element... W konfiguratorze wygląda fajnie i jestem skłonny wydać nawet taką kasę, ale te dwa odblaski robią sporą robotę moim zdaniem, szczególnie na białym lakierze, który wybrałem. Jakby ktoś znalazł fotkę tego cuda to niech wrzuca :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @Maciek_1991 widziałem na żywo błękitnego R z tymi odblaskami, nieźle się prezentują.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Ta nakładka na zderzak nie wygląda źle, a też się nad tym zastanawiam, bo dzieciaki już mi trochę porysowały w tym miejscu zderzak wyciągając plecaki z bagażnika:-). @bounty i co będziesz kupował ?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Chyba nakładka fajniejsza i mniej się rzuca w oczy:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Tu akurat w sam ram jak ma się rzucać w oczy, czasem przewozi się coś dłuższego z niedomkniętą klapą i tu się imo sprawdzi idealnie. Ja mam taką zamówioną. Aczkolwiek dodatkowa folia i tak jeszcze pójdzie :)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • dodan ja to zastanawiam się nad różnymi dodatkami:
    • nakładka czarna na próg bagażnika
    • chlapacze przód + tył
    • nakładki progowe czarne
    • radio kombajn multimedialny 7''
    • siatki do bagażnika
    • koła 16'' na lato
    • wymiana oleju przy 15kkm
    • videorejestrator przód + tył
    • dyskretne CB radio, etc.
    i powoli, bez pośpiechu plan realizuję... koła 16'' kupione, olej z filtrem kupiony, cześć elektronicznych spraw, wymagających ingerencji w elektrykę, odkładam na okres pogwarancyjny... a jeśli chodzi o nakładki progowe, nakładkę na próg bagażnika i chlapacze, to chętnie bym się poradził osób, które mają już je założone, czy nie ma z nimi problemów, bo osobiście trochę obawiam się, że woda i zabrudzenia, będą dostawały się pod te nakładki (brak wentylacji, brak odpływu), no i może być problem w przyszłości...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @dodan tę folijkę to chyba się zwija po załadowaniu bagażnika.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • @bounty nie sadze by cos sie dostało pod nakladki progowe, ja mam je zamontowane, sa solidne i wygladaja super, chlapacze tez fajne, skromne nie rzucajace sie w oczy, ja polecam. Przy takim duzym bagazniku jak w rapidzie siatki sie bardzo przydają, ciagle cos wożę pod ta podłogową, sa niezastapione :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @bounty robię trochę tak jak Ty. Nakładki progowe i chlapacze mam już założone. Nie zauważyłem żeby dostawała się pod nie woda, a są świetnym zabezpieczeniem przy wsiadaniu do auta, szczególnie jak się ma dzieci:-) no i ładnie wyglądają z takim wytłoczonym napisem Rapid:-). Chlapacze tak jak napisał @gross81 są fajne i nie rzucają się w oczy, a przedweszystkim dobrze spełniają swoją rolę i nasza czarna perła nie brudzi się aż tak bardzo:-) Także to mogę ci z czystym sumieniem polecić. Radio CB też już mam, w wątku o radiu Cb wrzuciłem zdjęcie miejsca jak je zamontowałem. Po rozmowach na forum, a także ze specjalistami w temacie jeżdżę zgodnie ze wskazaniami kompa i nie wymieniem wcześniej oleju. Teraz myślę o tej nakładce:-) czy ona jest też do kupienia w ASO czy tylko na Alledrogo mają takie cuda?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @Jacek folię się chowa do bagażnika i jest ona mocowana pod uchwyty do trójkąta ostrzegawczego, przynajmniej w LB
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • To jeżeli tak, to jest całkiem ciekawa alternatywa dla nakładki. :)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Osobiście mam chlapacze z przodu i tyłu - autko prezentuje się nawet lepiej :) ale i tak przejechaniu trasy jest brudny :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • Ja mam chlapacze z przodu, nakładki na progi ze stali siatki do bagażnika ja osobiście polecam mi to wyposażenie odpowiada, pożyteczne i praktyczne 
  • Witam, poszukuję pokrowców na fotele. Czy ktoś może coś polecić, szukać na allegro czy jechać do Skody, gdzie lepiej?
  • Każdy ma osobiste zdanie zakładać czy nie zakładać pokrowców ja jeżdżę już szóstą ś z kolei skoda i w żadnej nie zakładałem pokrowców, nigdy nie uszkodziły się a jeśli są brudne zawsze latem można uprać..ale to moje zdanie i opinia nie musisz się z nią zgadzać
  • odnośnie pokrowców przypomina mi się zasłyszana historia o kierowcach fiatów 126p, polonezów, itd. którzy jeździli od chwili zakupu, aż do odsprzedaży auta w zafoliowanych fabrycznie fotelach... tylko po co ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?