FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - akcesoria
  • bounty jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział na spokojnie przejrzyj jeszcze dokumenty zakupu i do salonu
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • cezar przeczytaj uważnie mój poprzedni post ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • spoiler fatalny jak dla mnie bardziej szpeci niż zdobi
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Spoiler nie daje żadnych korzyści - daje najwyżej satysfakcję wizualną właścicielowi.
    Natomiast przy zakupie mało kto zastanawia się nad praktyczną stroną spoilera zimą.
    Przy tym spoilerze płaty śniegu nie mają jak ześlizgnąć się z tylnej szyby i klapy. Trzeba więc samemu ręcznie pożonglować ze śniegiem na boki. A dodatkowe dokładki śniegu zjeżdżające z dachu dalej będą się zatrzymywały na tym spoilerze.
    Sam ze względów praktycznych nie zamontuję takiego rozwiązania spoilera.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • bounty a no mała wtopa.
    Co do spojlera to rzecz gustu, pokazałem że takie rzeczy są tylko trzeba poszukać.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ja ogólnie nie jestem fanem spoilerów, a ten wyjątkowo mi się nie podoba. Kiedyś widziałem spoiler do Rapida dużo mniejszy i mniej rzucający się w oczy. Jak znajdę to podeślę linka.
    Co do fabrycznego alarmu przy składaniu zamówienia to w salonie w którym kupowałem powiedzieli, że jest to dość częsta praktyka konkurencji, dzięki której mogą zaoferować rzekomo większy rabat. Na zamówieniu samochodu, w moim przypadku, było dokładnie wyszczególnione jakie elementy wyposażenia będą montowane fabrycznie, a co ma być dokładane już u dealera.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Nie jestem fanem spoilerów, jeżeli ktoś ma całościowy pomysł na samochód z zębem, to spoiler pewnie nie spsuje wizerunku.
    Moim zdaniem ładniejszy jest ten spoiler:
    http://www.superskoda.com/Skoda/RAPID/Rapid-limousine-rear-trunk-spoiler-V2
    Jak zwykle, rzecz gustu...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • kwestia gustu ale do sedana nie specjalnie pasują spilery na klape, tak samo rapid ma fajnie wyprofilowany tył i po co to czymś psuć
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Swoją drogą to do nowej Octavii teścia dodali minispoiler na klapę i ponoć do wszystkich TSi z silnikiem 122KM obligatoryjnie dodawali (czym zaskoczyli dealera, ale to byłą 7. Octavia w Polsce :P ). Wygląda to jak taka listwa na samej krawędzi klapy bagażnika.

    http://www.vicky.in/images/accessories/cars/skoda/octavia/skoda-octavia-rear-boot-spoiler-series-limo.jpg

    W Rapidach z mocnymi benzyniakami też tak jest, czy tylko w Octavii nie dopatrzyli parametrów aero? (tutaj może jestem ciut złośliwy...)
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • halif ten spojler jest niezły, Wielkie Dzięki za linka ale tak jak mówisz ;) trzeba się nad tym grubo zastanowić ..
  • A mnie się wydaje, że Rapid ma już dosyć wysoką "dupę", żeby mu jeszcze doczepiać coś takiego.W lusterku wstecznym juz nic nie będzie widać.
  • Panowie nie jest tak źle jakby się mogło wydawać. Omówiłem z dealerem "niezgodności" ze specyfikacją i w konsekwencji otrzymałem rekompensatę w postaci fabrycznie nowego kompletu opon zimowych marki Michelin Alpine :)))))
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • no tak albo kasa albo co chętniej dają jakieś zadośćuczynienie rzeczowe ;) dobrze ze sie upomniałes
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • lukasz13 przestań, może za dwa latka będzie stał na Raceism.com po co negować warto budować ;)
  • @marisztsi no to gratulacje, mała rzecz a cieszy :)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • marisztsi
    Czyli wniosek jest prosty wszystko trzeba na spokojnie omawiać z dealerem i można coś wytargować. Szkoła dla innych dzięki za info.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • marisztsi no i super... dobre opony dostałeś... też mam Michałki ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • czy może ktoś interesował się taką listwą ochronną zderzaka części bagażowej http://allegro.pl/listwa-na-zderzak-ochronna-skoda-rapid-2012-i4469182650.html ? zauważyłem że bardzo się brudzi to miejsce, często i szybko, ścierając sam brud pewnie przyczyniam się do lekkich zarysowań a taką listwę mógłbym szorować ile chce bez obawy o lakier, chroni zapewne też taka listwa przed przypadkowym zarysowaniem zderzaka czy wyjmujemy coś z bagażnika nieostrożnie

    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • Pod warunkiem że będzie zamontowana tak by nic nie dostawało się między listwę a zderzak.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • czy ktoś może mi podpowiedzieć czy montaż haka u innej firmy (w skodzie drogo)pozwoli utrzymać dalej gwarancję

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?