FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Pompowtryskiwacze
  • Witam, czy ktoś może mi doradzić? Wróciłem właśnie do Gdańska i od razu zaczęły się problemy z autkiem. Mianowicie, zaczęły się problemy z rozruchem samochodu oraz z dużym czarnym dymem przy nawet delikatnym przyspieszaniu. Od razu udałem się do serwisu w którym pracuje mój znajomy i po wykonaniu testów i podpięciu pod komputer, wykazano uszkodzone pompowtryskiwacze. Stwierdziłem więc że kupię nowe, lecz gdy usłyszałem cenę na poziomie 2000 zł/szt. od razu mnie zamurowało.. Znalazłem polecany Serwis Boscha http://www.wtryskiwacz.com do naprawy ale.. nie wiem czy nie rozsądniej kupić używki, albo jednak regenerować?
  • Czesc. Wiekszosc w swoim profilu czy stopce (tu na forum) podaje troche info o swoim autku. Jest to duze ulatwienie dla wszystkich czytajacych czy chcacych pomoc. Na pewno nie bedzie problemu z podaniem Twojego MR, rodzaju silnika czy skrzynki, przebiegu km, gwarancja czy już po ... Im wiecej tym lepiej.
  • Jeżeli po gwarancji to po zawodach... Tak można je regenerować ale to się dzieje przy przebiegu 120 tys +. A sprawdź jeszcze przepływomierz i turbo. Jeżeli 10000% pewności że pompowtryski to ostatnią deska ratunku to popularne preparaty do czyszczenia układów zasilania i kolejną turą dodaj miksolu półsyntetyk (czerwony) w proporcji 1:300.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?