FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid LB Beż Cappucino
  • Gratulacje Takiego pięknego Rapidka.
     Sobie też gratuluję, bo mam taki sam  kolor, tylko dsg, radio Bolero, czujniki z przodu i Climatronic. Zdjęć nie wstawiam, bo byłyby bardzo zbliżone.
    Pozdrawiam i szerokiej drogi.
    Rapid LB/1,4 TS I/122 KM /Ambition Max DSG/Beż Cappuccino/Limanowa
  • @dipar zachęcam do stworzenia wątku o swoim aucie i mimo wszystko wrzucenia kilku feotek, z czesem bedziesz mogl opisywac zmiany i wrzucać foty ew. modyfikacji :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Zapomniałem dodać ze aktywowalem HHC za pomocą vcds 12.12
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Dzięki gross81

    za zachętę, może z czasem coś wstawię, ale modyfikacji nie planuje. Zakupiłam tylko podstopnice i się sprawdza.

    Rapid LB/1,4 TS I/122 KM /Ambition Max DSG/Beż Cappuccino/Limanowa
  • Wow. Ładny! Życzę miłej jazdy :)

  • Gratki auta !!! Chlapacze mocowali w ASO ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Tak w ASO.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Gratuluję zakupu...
    Pozdrówka dla sąsiada z NO
    Skoda Rapid SB|1.2 105KM|MY14|Elegance Max + Emotion|Czerwony Corrida|10800km
  • Poszukuję takich felg jakie masz i wyszło że to są felgi Matone a nie Carme wersja 2016 ;)
    Rapid LB | 1.0 110KM CHCZ | MY18 | Ambition Max | 163200km | Sosnowiec
  • @Flash Jak zamawiałem auto to w katalogu jeszcze ich nie było i wziąłem Carme i miła niespodzianka była jak auto stało na Matone :)
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • @maciektsi Byłem dziś w dwóch salonach Skody i jest z Matone problem z zamówieniem polegający na tym że nie są dostępne jako akcesoria a jako części w kwocie... 900zł sztuka :/ Czyli trzeba by czekać aż się oficjalnie pojawią :)

    ps. nazwę Matone znaleźliśmy po nr. VIN nowej Skody z takimi felgami stojącej w salonie :D 
    Rapid LB | 1.0 110KM CHCZ | MY18 | Ambition Max | 163200km | Sosnowiec

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?