FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid by krisr77
  • @krisr77 Odnośnie tych nakładek chromowanych na uszczelki drzwiowe, to jestem ciekaw czy są to nakładki doklejane, czy całe uszczelki dolne. Bo jeśli chodzi o te pierwsze to jest to trochę niewypał, odstają i widać, że to doklejane. Prawdziwe chromy są razem z uszczelką jako całość, ale z tych zdjęć trudno wywnioskować jak jest na prawdę.
  • tu masz instrukcje zakladania
    http://www.superskoda.com/images/Plasty/rpd-wnd-trm-EN.pdf
    wiec sa klejone ale wg mnie sa dobrze wykonane nie to co te z allegro
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  •  Chciałbym to zobaczyć na "żywo", jeśli jest dobrze, sam byłbym zainteresowany. Czekamy na pierwszego śmiałka :)
  • @krisr77, ładny kolorek, dodaje klasy i elegancji, ale moim zdaniem te kołpaki psują efekt. Oczywiście każdy zakłada co mu się podoba :) Bezawaryjności i do zobaczenia na trasie :) Ja fotki swojej wstawię jak założę letnie koła :) Co do chromów na uszczelkach, też mam na nie chrapkę, tylko nie wiem jak to będzie wyglądało na białym lakierze.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @Maciek_1991
    Na stronie superskody masz akurat zdjęcia białego Rapida.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Też mi się wydaje, że jasne kołpaki do tego kolorku lepiej by pasowały:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @atsuki, faktycznie, dzięki, jakoś przeoczyłem :) Nie wygląda to źle
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • To znajdzcie mi cos w miare fajnego na alledrogo
    na następna zimę bedzie jak znalazł. Ja przelecialem cale i naprawdę nie ma z czego wybierać 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 może masz zbyt wygórowane wymagania:)? A oryginałki Ci się nie podobają?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Oryginałów od Rapida nawet za darmo bym nie chciał. Fajne sa bodajże od Octavi czy Superba ale to 16ki. Mialem brac te od nowej Fabii ale w koncu mi sie nie zmieściły kolpaki juz w budżecie z bonów wiec zrezygnowałem. A 260 za w sumie srednio podobające mi sie nie dam
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • No tak, to wszystko jest kwestią gustu. Mi się te oryginalne do rapcia bardzo podobają, a w każdym bądź razie zdecydowanie bardziej od tych twoich:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Mi też przypadły do gustu kołpaki Dakara, wyglądają klasycznie, nie udają na siłę alufelg...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Kolego Krisr77 mam pytanie odnośnie sposobu maskowania szczeliny powstałej pomiędzy gumową uszczelką drzwi osadzoną w nadwoziu a bocznym elementem plastikowym deski rozdzielczej. Widzę, że u Ciebie szczelina jest zamaskowana jakimś materiałem. W moim SB z 2014 szczelina jest niemaskowana i trochę irytująca. Zastanawiam się czy zmienili konstrukcję uszczelek, czy użyli jakiegoś dodatkowego wypełnienia.
    skoda_rapid_1.bmp
    720 x 677 - 1M
  • wiesz co musze sie przyjrzeć, nie zwracałem na to uwagi a to zdjęcie może przekłamywać 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • W moim R nie ma żadnej dodatkowej uszczelki czy maskowania wspomnianej szczeliny. Ta szczelina jest mało widoczna przy otwartych drzwiach, przy zamkniętych wcale jej nie widać. Odległości mogą w poszczególnych egzemplarzach nieznacznie się różnić, wynika to z tego, że plastikowa deska rozdzielcza jest osadzona na metalowej prowadnicy. Stąd przy małych rozpiętościach w montażu, sumarycznie mogą być widoczne lub mniej widoczne szczeliny.
    W katalogu nic nie ma jako dodatkowy, samodzielny element. 
    Pozdrawiam 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Szczelina jak najbardziej jest ale gdybyście mi nie powiedzieli to bym nawet na to nie zwrócił uwagi :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Letnie kapcie założone :)


    PS. ktoś juz kiedyś o tym chyba pisał - kola były fabrycznie nabite na 3,4 bara :)
    20150328_105021.jpg
    640 x 480 - 114K
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Prezentuje się wybornie, ah jak ja chciałem mieć ten kolor auta.... :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • 3,4 bara to chyba wszystkie plomby ci wybije z zebow ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • nie no daliśmy książkowo na 2.1
    ale pewnie jakbym w lato odbierał na letnich to bym tak jeździł i sie dziwił co tak twardo :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?