FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Chopper | bounty
  • Ta dyskusja została utworzona z wydzielenia komentarzy z wątku: Galeria.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @bounty - a jaką wersję - lift czy space?
    Jakie alusy ?
    A jak z bagażami i fotelikiem dla dziecka :)

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Choppera? a jakiej marki?;)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • sorry, że nie odpisywałem, ale pogoda dopisała, więc odkładane prace w ogródku mnie pochłonęły ;-)

    @jercen ani space ani lift, raczej custom, ew. classic... raczej chopper, ale cruiser też będzie ok... alusy to czasem w przednim kole występują, najczęściej szprychy... fotelik dla dziecka niepotrzebny, ale kosmetyczki muszą być przynajmniej dwie, a i siedzenie dla "plecaczka" obowiązkowo ;-)

    @dodan szukam czegoś w stylu drag star 650, znalazłem fajną sztukę, już miałem jechać, ale ktoś mnie ubiegł... teraz szukam intrudera m800 model od 2005 roku... ogólnie ma to być chopper / cruiser, poj od 650 do 900cm2, najlepiej wał kardana + wtrysk zamiast gażników... ale na pólnocy jest kiepski wybór, co innego południe, Rzeszów, Lublin, Katowice, Kraków, Wrocław, etc.

    ps. Jakby ktoś znał fajny namiar na jakiś dobry komis, albo jakąś fajną ofertę to śmiało...  prawko na motor mam kilkanaście lat, prawie nie używane ;-), czas spełnić marzenie... przepraszam za prywatę i pisanie nie w temacie, wracam do napoju z pianką po ciężkim dniu ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Sprawdź w  Wyry lub Gostyń na Śląsku. Facet sprowadza z zachodu motory może akurat coś trafisz link do strony http://www.bigbikes.pl/kontakt.html
    Rapid LB/1.2tsi 90km/MY16/Ambition max/Błękit Pacific
  • @bounty to no fajny motorek będzie.:) Ja też, po zmianie ustawy i dopuszczeniu na prawku B do 125 ccm spełniłem swoje marzenia i kupiłem sobie skuterka, fajnie się jeździ ale pojemność trochę jednak zbyt mała:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Kupiłem choppera ;-)  jestem szczęśliwy jak prosie w maju ;-)  fotki wrzucę jak wrócę z jazdy ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Co kupiles? Ja dosiadam virago 750 jest super!!
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • SUZUKI INTRUDER M800, rok 2008, wał kardana, elektroniczny wtrysk paliwa, chłodzenie cieczą, przewód hamulcowy w stalowym oplocie, nowe skórzane sakwy z chromowanym mocowaniem Fix-klik, gmole, sportowa owiewka, oparcie pasażera, gniazdko 12V... bezwypadkowy, fabryczne malowanie, stan idealny... i jest mój ;-)

    ps. poniżej załączam fotki, nie są mojego autorstwa, bo jeszcze z ogłoszenia, ale muszą starczyć...









    1.jpg
    950 x 633 - 208K
    2.jpg
    825 x 622 - 154K
    3.jpg
    881 x 594 - 113K
    4.jpg
    467 x 669 - 96K
    5.jpg
    887 x 635 - 137K
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • No to się jeszcze pochwal za ile...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Tak szczerze, wolałbym nie ;-) wysłałem na priv...
    ps. szyfrem dopowiem, że blisko 1/3 ceny zakupu mojego R
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty piękny jest, gratuluje, pochwal się jeszcze wrażeniami z jazdy
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan nie do opisania ;-) jeździłem wczoraj cały dzień ;-) jazda budzi ekscytacje, emocje, czuć wiatr we włosach, przyjemność, relaks, odprężenie ;-) Moto waży ponad 250kg i ma moc 53kM z poj.805cm3, ciągnie pięknie z dołu, przyspieszenie bez porównania względem auta, silnik (wydech) mruczy basowo, bajka ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • super!! ale Ci zazdroszczę:) kupiłeś go z jakiegoś ogłoszenia czy w jakimś komisie?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Komisy i handlarzy omijałem... szukałem moto z pewną udokumentowaną historią, zarejestrowane, od pasjonata... i najlepiej blisko GD... kupiłem z prywatnego ogłoszenia. Sprawdziłem po VIN, historię właścicieli, nawet pojechałem do firmy, która moto sprowadzała... Grunt to znaleźć motocykl bliski ideału, potem dopiero dograć cenę... szukając tylko po cenie, zwykle trafia się na niespodzianki. Warto dopłacić i mieć zadbany egzemplarz, to procentuje, a i ew. odsprzedaż nie jest problemem. Po zakupie oglądał go znajomy, motocyklista i właściciel warsztatu... stwierdził, że lakier jest oryginalny, chromy jak na 8 lat zadbane ponad normę, brak śniedzi, brak wycieków, sucho i czysto, klocki, tarcze ok, akumulator był niedawno wymieniany, przewód hamulcowy w oplocie stalowym to plus, skóry jak nowe, przebieg niski... jedyne o co muszę zadbać, to przednia opona kwalifikuje się do wymiany, bo jest jeszcze fabryczna ;-)  Ile ja czasu straciłem na przeglądanie ogłoszeń... ale nie powiem, sprawiało mi to przyjemność ;-)  zamiast tego, mogę w każdej chwili odpalić bestię i wyruszyć w podróż...  ps. już planuje na weekend pierwszą dłuższą trasę na mazury, muszę tylko wcześniej system fix-klik na kufry założyć, aby podpiąć je do intruza. Jeszcze tylko wcześniej postaram się kilka razy przewieźć plecaczka, aby szoku nie dostała przy trasie 250km ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • :) super widzę, że o wszystko zadbałeś, a jaki przebieg ma ta twoje bestia?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Intruz przez 8 lat przejechał 18kkm.   ps. za mną pierwszy wspólny wypad z moją Panią nad morze ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Jak się jechało?:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?