FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jakość paliw/gazu na stacjach benzynowych
  • Ta dyskusja została utworzona z wydzielenia komentarzy z wątku: Gaśnie przy hamowaniu, dojeżdżaniu, na LPG.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja zatankowałem kiedyś paliwo na stacji O... myślałem, że silnik się rozpadanie, co do mocy to tak jakby połowę ktoś zabrał. Na początku na niskich obrotach gasł silnik. Po kolejnym tankowaniu było OK.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @konwel w rapidzie tak miales czy we wczesniejszym aucie?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 W Rapidzie tak miałem.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Co do jakości paliw, tutaj jest raport, tam gdzie wyszły nieprawidłowości, można sobie sprawdzić, 
    Link: http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/raport-jakosci-paliw-na-stacjach-benzynowych-w-2014-roku/3r9fp
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Panowie gdzie tankujecie LPG?  Ja od kad zacząłem tankowac tylko na BP a nie u pana zdzisia,  problem nie występuje... A parę razy mi się zdażyło... Od 3tys. Odpukac.... 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Lotos  Orlen Shell raczej mają dobre nie miałem z nimi problemu (inne auto niż R)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • ja tankowałem moją skodziankę przeważnie na tej samej stacji Orlen (na prv podam konkretny adres - woj. lubuskie). kilka razy na innych tego samego koncernu (woj. wielkopolskie). info z ASO i od Landi: znany problem u tankujących na stacjach tego koncernu.
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Na shell czasami metalowe opilki były w filtrach. Choć uważam że ma shell jest bardzo dobry kslorycznie gaz. Nie ma różnicy, czy na benzynie czy lpg. Samochód ma kopa...natomiast z BP samochód jeździ bardzo lekko i miękko:-) 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Odebrałem r 20 stycznia 15r. Do tej pory zrobiłem 11 tys km. W poprzednim roku 90 tys km autami na gazie. Każda stacja dysponuje dokumentami odnośnie jakości paliwa z każdej dostawy. Uwierzcie mi Orlen ma najlepsze, lecz dla bhp, zachowania liczby oktanowej, właściwości i kaloryczności w lpg Orlenu jest dużo grafitu. Trzeba filtry gazowe zakładać bardzo dobre, i je wymienić co 15 tys z olejem przy okazji. Stacje lub rozlewnie drobne dolewają WODY!!!!!, i oszukują na ilości. Jeżeli po PUSZCZENIU sprzęgła auto zgasło to raczej nie gaz, wtedy powinien odpalić z rozpędu!


    Czy też tak macie, że po zatrzymaniu silnik ma 1 tys obrotów i o kilku sekundach obroty spadają na właściwe 800?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?