FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wymiana turbiny
  • Witam forumowiczów. W zeszły weekend moja turbina uszkodziła się. Dzwoniłem do serwisów i jedni regenerują inni oferują wymianę turbiny na regenerowaną. Dużo mechaników i na forach poleca Stalową Wolę Bosch Diesel Service Pawlik http://www.regeneracja-turbosprezarek.pl/wymiana-turbiny.html mają autoryzację Melett, a to gwarancja oryginalnych i pewnych części. Według mojego mechanika powinienem regenerować. Ja się jednak zastanawiam. Co lepiej?

  • Co za autko jaki silnik?
    Uzupełnij profil/stopkę
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • Nie podajesz, jaki masz MR? Masz samochód na gwarancji? Porównywałeś ceny nowej turbiny z ceną t. regenerowanej? A jakie miałeś/nie miałeś problemy z ubytkiem i poziomem oleju w trakcie eksploatacji? Jak często wymieniałeś olej? Jaki styl jazdy preferowałeś?
     
    W stopce podaj swoje dane o samochodzie. Pozwoli to innym użytkownikom odnieść się do Twojego problemu. Im więcej danych - tym lepiej.
    Moderator
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @Jyder za czasów VW Caddy tez nosiłem się z problemem regeneracji. Dwa razy regenerowałem w różnych miejscach i efekt był krótkotrwały. Dodam, że miałem włożone turbo wydajniejsze od silnika ARL i wynik 190KM/400NM więc turbo miało co robić.
    Po wizycie u forumowego kolegi z VW Jaca w końcu zrobiona została poprawna i pewna  regeneracja. Obecny właściciel Caddy dalej śmiga na tak zregenerowanym turbo (już 60kkm). Więc z czystym sumieniem polecam - powołaj się na kontakt z Turan  Klub Polska to Cię dobrze potraktuje. Daje pisemną 3 letnią gwarancję, dodatkowo diagnozuje problem powstania usterki.
    tel.509963064

    Kaliska 41, 99-400 Łowicz
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?