FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Smartlink update - radio bolero
  • Dla zainteresowanych podaje informacje odnośnie dołożenia funkcji smartlink do radia bolero. Otóż podjechałem do serwisu z pytaniem czy istnieje możliwość upgrade\u. Oczywiście jest możliwość, ale trzeba domówić dwa dodatkowe moduły i je zamontować. Koszt materiału ok. 1500 zł. Tak więc jeśli zależy Wam na tej funkcji odrazu się decydujcie, na etapie konfiguracji (wtedy to coś ok 600zł).


    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Style Max | Czarny Magic Perła | 7400km | Mazowieckie
  • Witam,
    Od siebie dodam, że smartlink działa tylko z wybranymi telefonami (trzeba na to uważać). Istnieją 3 sposoby na sparowanie telefonu z samochodem:
    1. Mirrorlink - na http://www.mirrorlink.com/ jest lista wspieranych telefonów.
    2. Android Auto - nie dostępny w Polsce
    3. Apple CarPlay

    Jako, że mam telefon z Androidem chciałem się połączyć najpierw przez Mirrorlink, to się okazało, że mój telefon nie jest wspierany (Motorola Play X). Następnie spróbowałem Android Auto i okazało się, że nie jest dostępny w Polsce. Także na razie nie używam Smartlink... Może ktoś coś poradzi czy da się jakoś ten Android Auto zainstalować, bo inaczej pozostaje mi zmiana telefonu.

    Pozdrawiam



  • Ściągnij sobie APK do android auto  i zainstaluj . Wszystko będzie ładnie działać . 
    http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/ Tutaj masz link do tego . 
    RAPID SB| 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX + Bolero + SmartLink| Beż cappuccino | 2300000 km | Sosnowiec
  • Dzięki, działa :)
  • Czy sony z3 Compact ktoś sprawdzał?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Cześć wszystkim,
    Jako że mam SmartLinka to powiem że lepiej jest używać Android Auto, pobrać plik apk i wrzucić do telefonu. Aby w Xperii nie odpalił się mirrorlink wystarczy przed podpieciem odpalic aa.
    @supermajku na xperii z1 comoact działa, na z3 też powinno
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM | MY2016 | Style Max + Pakiet Comfort + Smart Link +Alarm + Lakier Metalik | Blue Denim | 6,4 kkm | Toruń

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?