FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!

  • FAQ - Spis najczęściej zadawanych pytań



    Jak zostać użytkownikiem forum Rapidklub?
    Aby zostać użytkownikiem forum należy się zarejestrować pod unikalnym nickiem i nadać hasło do logowania, czynności te można wykonać poprzez klikniecie w prawym górnym rogu w odnośnik: Zarejestruj się.

    Kto może dodawać posty na forum Rapidklub?
    Dodawanie postów jest możliwe tylko przez zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników, którzy nie mają czasowej lub stałej blokady konta.

    Jak dodać nowy wątek na forum?
    Aby dodać nowy wątek, w pierwszej kolejności należy wybrać odpowiednią kategorię a następnie kliknąć w zakładkę: Nowa dyskusja oraz wpisać tytuł i treść nowego tematu.

    Jak dodawać posty/komentarze w istniejących wątkach?
    Aby dodać swój komentarz wystarczy zalogować się za pomocą swojego loginu i hasła a następnie umieścić wiadomość w pustym polu na dole wybranego wątku.

    Jak wysyłać prywatne wiadomości?
    Aby wysłać prywatną wiadomość do innego użytkownika należy kliknąć na jego login (np. JanIIIS) a następnie po przejściu na jego profil kliknąć w odnośnik znajdujący się po lewej stronie: Wyślij JanIIIS wiadomość.

    Jak ustawić stopkę/podpis z danymi swojego auta?
    Stopkę ustawić można w swoim profilu poprzez kliknięcie na swój login a następnie wybrać odnośnik znajdujący się po lewej stronie: Ustawienia Podpisu. Podpis należy ustawić wg wzoru uwzględniając parametry swojego auta. 

    Czy mogę umieścić na forum reklamę swoich produktów czy ofert?
    Umieszczanie ofert o charakterze reklamowym w wątkach jest niezgodnie z regulaminem forum. Jeśli natomiast jesteś zainteresowany umieszczaniem swoich banerów czy linków na stronie, należy w tej sprawie skontaktować się z administratorem forum, w celu ustalenia indywidualnych warunków takiej współpracy.

    Jak dodać ogłoszenie i jak powinno ono wyglądać?
    Ogłoszenie umieszczamy tylko i wyłącznie w dziale: Sprzedam, kupię, zamienię. Ogłoszenie zamieszczamy tak samo jak inny wątek z tym, że należy pamiętać o zasadach, które obowiązują przy tego typu publikacjach. Szczegóły można znaleźć w regulaminie forum Rapidklub.

    W jaki sposób mogę odnaleźć interesujący mnie temat/zagadnienie?
    W celu wyszukania konkretnej frazy, zagadnienia, tematu należy kliknąć w odnośnik: Wyszukiwarka Forumowa, która znajduje się w górnej części strony oraz wpisać słowo/a, które nas interesują. Inną formą jest szukanie poprzez kategorie tematyczne, które zawierają spis tematów odpowiadające głównej kategorii.

    Jak mogę umieścić obrazek/awatar przy moim loginie?
    Aby umieścić swój własny obrazek wystarczy wejść do swojego profilu użytkownika, następnie wybrać ze znajdujących się po lewej stronie odnośników: Zmień mój obrazek i wgrać z dysku przygotowaną wcześniej grafikę. Należy pamiętać, że grafika nie może być większa niż 2MB a do wgranego obrazu powinniśmy posiadać prawa autorskie oraz obraz ten nie może naruszać regulaminu forum.

    Czy mogę zamieścić w wątku pliki multimedialne?
    Tak, jest taka możliwość poprzez kliknięcie w odnośnik; Załącz plik znajdujący się pod oknem wiadomości, następnie klikamy w Wybierz plik i wybieramy z dysku plik, który chcemy umieścić w wątku. Aby dodany plik był widoczny na urządzeniach mobilnych zaleca się przed jego publikacją kliknięcie w funkcję; Wklej do treści postu. Można to zrobić poprzez najechanie myszką na miniaturę zdjęcia, w tym momencie pod zdjęciem pojawi się w/w opcja którą klikamy.
    Inną metodą jest bezpośrednie wklejenie w okno wiadomości skopiowaną wcześniej grafikę znajdującą się na stronie zewnętrznej. Należy dodać, że również taka forma umieszczenia grafiki jest widoczna na urządzeniach mobilnych oraz że przy wszystkich wgrywanych plikach obowiązuje ogranicznik ich wielkości.

    Czy mogę dokonywać zmian w swoim profilu?
    Tak, niektóre zmiany można każdorazowo dokonywać w swoim profilu użytkownika, należą do nich zmiany takie jak np. zmiana hasła, e-maila, preferencji konta, stopki czy obrazka.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?