FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
"Tykanie" wtryskiwaczy gazu
  • Witam.
    Czy w waszych samochodach z silnikiem 1.2 MPI słychać w kabinie charakterystyczne tykanie wtryskiwaczy?
    Skoda Rapid Active MaX, Sedan, 1.2.MPI, LPG, MY 2015, Biel Candy, Tarnów.
  • To normalna praca!!! Temat już szeroko opisywany, 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Na prawo od kierownicy jest regulacja słyszalności. Daj głośniej ;) Nic z tym nie da się zrobić taki ich urok. Jedynie obudować/owinąć, lecz one też muszą mieć chłodzenie. Do tego dobrze mieć wyciszenie maski.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Niedługo zacznie przeszkadzać odgłos pracującego silnika....
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Odkąd mam hybrydę to już tak jest. Chyba że to będzie R6 V8 V12...
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • IMQANT Niestety taka charakterystyka pracy wtryskiwaczy Landi Renzo  i nic sie z tym nie zrobi.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Czy z Waszych doświadczeń inne są bardziej ciche??
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Pozostałe pracują normalnie czyli cicho, przykładem może być najwyższa półka wśród wtryskiwaczy LPG firma Keihin.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Dziękuję. W przyszłości wezmę je pod uwagę.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Ja mam też w Fabce instalacje BRC i żeby usłyszeć  "pykanie" wtrysków trzeba otworzyć maskę i się wsłuchać. Orientujecie się może czy instalacja LR zagra w orkiestrze z innymi wtryskami np. BRC (oczywiście po upływie gwarancji)?
    Skoda Rapid Active MaX, Sedan, 1.2.MPI, LPG, MY 2015, Biel Candy, Tarnów.
  • Tak, jesl sie nie myle to np. na Barracude. Jak znajde to dolacze link. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • W Aso mi powiedzieli że po gwarancji ludzie zmieniają na brc
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Dobre :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Wymiana wtryskiwaczy na Barracuda: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81072&highlight=zmiana+wtryskiwaczy
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • tykanie wtryskiwaczy gazu.... ale, czy ktoś z was spotkał się z tykaniem po wyłączeniu zapłonu. tak jakby wytracały prędkość do zupełnego zatrzymania. tak mi się dzieje po wgraniu kolejnej mapy.
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Niesamowite...
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • nie wiem, czy mam się tego obawiać, czy nie.
    samo przełączanie się na LPG odbywa się PO KOLEI, nie wszystkie na raz.
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Tak właśnie wygląda przełączanie na LPG, wtryski załączają się sekwencyjnie i dzięki temu przejście powinno być płynne.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Ale po wyłączeniu kiedy silnik gaśnie kolega pisze.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Ja mam tak samo, od czasu nowej mapy. Raczej się tym nie przejalem.. Mam nadzieję że nie muszę.... 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • No to jesli po wylaczeniu zaplonu jeszcze pracuja to juz jest to normamnie " cud " od Landi Renzo. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?