FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
AmbitionMax i głośniki z tyłu.
  • Witam i pozdrawiam z forum ocp.
    Mój tata kupił za moja namową skodę rapid ambitionMax na wyprzedaży rocznika (12.2015). Na wyposażeniu auta było radio swing z dotykowym ekranem + multi kierownica z takimi opcjami jak bluetooth itp. Już na początku zdziwiłem się że pomimo multikierownicy modułu bluetooth auto nie posiada a ASO nie chce się nawet podjąć montażu za opłatą, jeszcze bardziej się zdziwiłem gdy okazało się że brakuje głośników w tylnych drzwiach i to w pakiecie ambitionMax (gdzie jest pełna elektryka).
    Mam za tem do was pytanie czy w tej wersji wyposażenia  będzie pociągnięta instalacja głośnikowa do tylnych drzwi tak że wystarczy tylko wpiąć głośniki czy też trzeba będzie ciągnąć wiązkę aż od radia? Czy po dołożeniu głośników radio samo zaskoczy czy trzeba podpinać vcds? Ponadto zastanawiam się nad samodzielnym montażem modułu bluetooth ( w octavii to tylko moduł + kabel + mikrofon),  bo przy multikierownicy i maxi-dot to aż się prosi i tu pytanie cyz moduł z octavii podejdzie do rapida?
    Rapid LB | 1.2 110KM | 2016 | Ambition Max | Śląsk
  • W ambitionMax nie masz pełnego pakietu na głośniki z tyłu, obecnie trzeba dokupić pakiet Audio do tej wersji. To było auto z wyprzedaży więc gotowiec, który możliwe że  ktoś zamówił doposażył ale nie odebrał bo np: zrezygnował. Dlatego masz Swinga i parę innych bajerów niewystępujących w tym standardzie. Obstawiam że jeśli nie ma  głośników z tyłu to i wiązki tez nie będzie bo standardowo oszczędności Skody. Jeśli podłączysz tylne głośniki to swing z automatu je wykryje  tak samo jest czujnikami parkowania. Co do reszty do nie wiem.
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • A czy ten swing ma wyjście na 4 głośniki, bo pojawiły się opinie że były też wersje okrojone. Ponadto mam pytanie widziałem schemat kostki iso i wygląda to tak jakby wystarczyło z radia do drzwi pociągnąć wprost normalny kabel głośnikowy.
    znalazłem taki opis wygląda na prostą operację: http://forum.skodahome.cz/topic/125173-mont%C3%A1%C5%BE-zadn%C3%ADch-reproduktor%C5%AF-do-rapida/
    Rapid LB | 1.2 110KM | 2016 | Ambition Max | Śląsk
  • Tylne głośniki zniknęły oficjalnie w Ambition MAX z rokiem modelowym 2016.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Tylne głośniki nie zniknęły tylko trzeba za nie w MY2016 dopłacić.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Do aktualnego radia Swing potrzebne są głośniki, które w opcji występują jako system Skoda Surround. Tańsze tylne głośniki (też opcjonalne), współpracują tylko z podstawowym radiem. Nie znam się ale z tego co pamiętam chodzi o inne opory i sprawy oprogramowania. W każdym razie do dotykowego Swinga są inne parametry głośników, niż montowane z tyłu do MY15 i do aktualnego Blues'a. Kabli nie ma.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Jeśli chodzi o Bluetooth to wydaje mi się, że dokupienie modułu (na portalach aukcyjnych po 200 zł) powinno wystarczyć. Czy na panelu radia masz opcję "phone" czy tylko trzy przyciski?
    Rapid SB | 1.2 110KM | Ambition Plus

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?