FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid Spaceback Biały metalik
  • Skoda Rapid Spaceback w wersji białej, pierwsza rejestracja 2016 1.4 TDI, "najuboższa" wersja wyposażeniowa (dokupiony tylko komputer pokładowy ze składanyym kluczykiem z centralnym zamkiem), dołożone zostały felgi 616 MB 16", głośniki na tył, wszelkie dodatkowe plastiki i siatki do bagażnika, przyciemnione szyby, założona folia na dach i tylną klapę, w planach jest lekkie obniżenie (pewnie same sprężyny obniżające), halogeny, xenony, chip tuning, podłokietnik, większe radio (Rapidy z <2015 mają inną kostkę do radia, kupiłem radio od Rapida z 2012 i nie pasowało :c), zestaw głośnomówiący bluetooth (chyba, że wezmę to jako dodatek w radiu), ledowe światełka na podsufitce.
    Najniższe spalanie, które osiągnąłem to 3.3 przy jeździe 80/90 na odcinku 35km. Daje zdjęcie jako dowód.
    Aktualny przebieg to prawie 7000km.
    Jedyna usterka, która mi doskwierała to trzeszczący pedał sprzęgła i gazu (znajomy z ASO mówił, że to przypadłość dużej ilości Rapidów). Nasmarowałem i usterka zniknęła.
    Ogólnie jestem zadowolony z samochodu, chociaż lepiej mi się jeździ Rapidem 1.2 TSI 90KM Liftback. I tak, auto jest w miare duże (podróżowanie w 5 osób nie jest problemem), miejsca w środku jest dużo, jest w miare dobra ilość schowków, bagażnik da radę trochę pomieścić, seryjne audio gra przyzwoicie (wiele osób pytało, co robiłem przy głośnikach), wygodny, przyśpieszenie zadowalające biorąc pod uwagę, że to tylko 90km no i z zewnątrz jest w miare ładny porównując inne nowe samochody.
    ATWD7288.jpg
    800 x 600 - 295K
    VLLQ1206.jpg
    800 x 600 - 239K
    IMG_1623.jpg
    800 x 600 - 302K
    IMG_1656.jpg
    800 x 600 - 185K
    WLUZ2798.jpg
    800 x 600 - 125K
    QCYC9239.jpg
    800 x 600 - 275K
    FPMB6798.jpg
    800 x 600 - 296K
    ADTY1418.jpg
    800 x 600 - 333K
  • Witam,bardzo fajny pomysł na dobrze wyglądające autko.Jak wyglądały koszty tych przeróbek? Pozdrawiam
    Rapid LB/1.2 MPI/MY14/Ambition/Czarny Magic/Toruń
  • Ładnie przerobiony, nie ma "przesady", również planuję we własnym zakresie przyciemnić tylne boczne szyby oraz okleić dach - ile kosztowała Cię ta przyjemność?
    Rapid SB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY16 | StyleMAXX | Race Blue | 21 000km | Poznań
  • Wygląd OK. rozważam właśnie posiadać SB w bieli lub czerni... Jeśli Twój kolor to pewnie z pakietem 'Image'. Koła masz w dobrym kolorze a wymiar16' ma właściwą proporcję. Posiadam z zapasie felgi AEZ Wave /ciemno srebrne/ i już czekają na SB...
  • Koła wyszły około 2000, dach razem z szybami 1200
    Oczywiście wszystkie te przeróbki były robione na własną rękę, w salonie ceny dodatków powalają na kolana...
  • Mógłbyś zrobić zdjęcie samego dachu? Jestem ciekaw jak to z bliska wygląda. Dzięki
    Rapid SB | 1,2 TSi 110 KM | MY17 | Style MAX | Błękitny Denim Metalik | mazowieckie | Spalanie - Motostat.pl
  • Jeżeli chodzi o spalanie to żadna rewelacja, mój 1.6, 105KM przy prędkości 80-90 km/h też bierze tyle. A jak z głośnością pracy silnika, bo to chyba 3-cylidrowy jest?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Tak wygląda dach z bliska
    Przy przyśpieszaniu jest dosyć głośny silnik
    image.jpg
    800 x 600 - 93K
    image 2.jpg
    800 x 600 - 122K
    image 3.jpg
    800 x 600 - 152K

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?