FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jakie gadżety były w nowym aucie (dywaniki, "kubek multimedialny" itd.)
  • Witam,ciekaw jestem jaka jest ta promocyjna cena przy wymianie opon na zimowe w ASO SKODY,czy 40 zł ? ,a swoją drogą,lepiej zamiast długopisa z nadrukiem SKODA dali by coś pożyteczniejszego bardziej użytecznego np.5l płynu zimowego,albo chociażby odmrażacz do szyb.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Promocyjna wymiana opon to...78 zł hehe
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Dobra promocja, prawie jak dobra zmiana ;) Swoja droga to przy kupnie auta dostalem taki koncentrat do szyb, fiolka rozcieczana w 4l wody i byla bańka plynu, mogliby takie cos przesylac ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @amiskiew te 78 zł to za wymiane alusów rozumiem? Stalowe wymiana to koło 50-60 zł.
    Brak Skody
  • Ja dostałem, komplet kół zimowych, kołpaki, zestaw siatek do bagażnika,  dywaniki gumowe i welurowe, mate do bagażnika i breloczek do kluczy.
    Rapid LB/1.4 tsi/MY17/Style/biały moon/1500km/Trójmiasto
  • o kurcze @ksiaze - żeś wyrwał. I tak sami bez gadania ? Czy to wyszarpane ?
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Szarpane mocno było:)
    Rapid LB/1.4 tsi/MY17/Style/biały moon/1500km/Trójmiasto
  • Ja nie szarpałem i nic nie dostałem... A nie, przepraszam, jak zapytałem o apteczkę to dostałem plastikowe pudełko z jednym bandażem i czymś jeszcze... Trochę porażka i do dzisiaj dealerowi to pamiętam...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • To w takim razie jest prawdziwa miłość, na niczym więcej Ci nie zależało. W takim razie u Ciebie Skoda odwdzięczy sie bezawaryjna jazdą:)
    Rapid SB|1.4TSI DSG 125KM|MY16|Monte Carlo|czerwowo-czarny|Józefosław
  • Ja dostałem dywaniki gumowe ( welur w standardzie) breloczek, koncentrat płynu spryskiwacza, ściereczki, dobre wino i cos jeszcze ale już nie pamietam
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?