FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Uchwyt na multimedia
  • No wlasnie, troche slabo sie prezentuje i zabiera dwie wnęki. Chyba już lepszym rozwiazaniem jest uchwyt z magnezem na kratke nawiewu.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Wygląda tragicznie, a funkcjonalność jeszcze gorsza. Gdyby to kosztowało 5 zł to i tak bym nie kupił.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • No fakt, szczyt designu to to nie jest, ale dla mnie jest najważniejsze, że wejdzie jakiś większy telefon i mi odpowiada uchwyt w tym miejscu. Już się przyzwyczaiłem, że tu jest telefon. Z miejsca na kubek i tak nie korzystam, bo butelki trzymam w drzwiach, a kawy nie pijam :P Zobaczymy jeszcze jak w końcu wpadnie mi to w łapy :) Cena nie jest w sumie kosmiczna, lepszy rydz niż nic.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ja kawy pijam zawsze jak jadę w trasę, a to coś zajmuje oba miejsca na kubek, więc odpada. Z resztą telefon i tak jak nie jest w kieszeni to albo robi za gps'a na szybie albo leży sobie tam trochę dalej.
    Brak Skody
  • Jakby się chciał przyczepić, to ten mniejszy uchwyt też zajmuje 2 miejsca, tylko że zostaje więcej tego drugiego miejsca, ale i tak kubek nie wejdzie :) Grunt żeby każdy robił jak jemu pasuje :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Zdjęcie było robione po ciemku z lampą, w rzeczywistości nie widać aż tak bardzo różnicy kolorów, prezentuje się lepiej niż na zdjęciu. Kawy w samochodzie też nie pijam, uchwyt jak dla mnie może być, zwłaszcza, że cena nie jest jakaś kosmiczna.
    Rapid SB | 1.2 TSI CJZD 110KM | MY16 | Fun | Czarny Magic perłowy | 12500km | Łódź
  • Rozumiem, tak naprawdę to ten starszy uchwyt praktycznie nie odbiega kolorem i po cichu liczę że ten nowy będzie zrobiony z takiego samego materiału

    -----

    Miałem czekać 3 tygodnie na uchwyt, a dzisiaj zadzwonili z ASO że już jest do odbioru. Odebrałem i faktycznie, prezentuje się dużo lepiej niż na zdjęciu.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?