FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Oświetlenie wnętrza LED
  • Pasywne czujki ruchu reagują na promieniowanie w  podczerwieni i wykrywają zmiany promieniowania cieplnego. Inaczej: elektroniczny czujnik ruchu reaguje na zmianę (ruch) "ciała" ciepłego - czyli człowieka lub zwierzaka. Przy przesunięciu się przedmiotu, czujka nie wykrywa ruchu. 
    Takie rozwiązanie - nie powinno załączać takiej lampki podczas jazdy, przy niezamocowanych, luźnych przedmiotach w bagażniku.
    Moim zdaniem - koszt porównywalny do dodatkowo założonych paneli czy pasków led w bagażniku. Czas montażu - korzystniejszy. Natomiast "obsługa" w postaci dokupienia, wymiany baterii dla mnie dyskusyjna. Strumień światła z kolei przemawia na korzyść paneli/listwy LED. 
    Dla chętnych, władających lutownicą lub szybkozłączkami, wystarczy dołożyć kabel i dwa źródła LED. Takie rozwiązanie jest do wykonania tylko raz. Odpada późniejsza zabawa przy wymianie baterii.
    Niemniej - rozwiązanie do przyjęcia, jako jedno z możliwych.  
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?