FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wieszak na zakupy
  • Moje pytanie brzmi: czy ktoś wie gdzie można kupić takie wieszaki do bagażnika spaceback-a http://sklep.bednarek.com.pl/produkt/9965,WIESZAK-NA-TORB%C4%98-Z-ZAKUPAMI , i druga sprawa czy do każdego spaceback-a te wieszaki pasują. Chciałbym zakupić bo to fajna rzecz, można siatkę powiesić i się ni "wala" po bagażniku. Z góry dzięki za wszystkie wypowiedzi.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Taki wieszak trzeba zamówić, podobno brak nawet w centralnym magazynie, nr tego elementu to 5JJ867615 i koszt ok 20 pln, nr dotyczy chyba LB
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • dzięki @bemakr, ale gdzie to kupić skoro jak piszesz nawet w magazynie brak ;-(, może ktoś wie???
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Juz mam, bez problemu można zamówić w ASO, na jutro do odbioru. Cena 19:31 za sztukę,  więc taniej jak co na niektórych stronach w necie :-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • To nie pierwszy raz jak okazuje się, że akcesoria są tańsze w ASO niż w sieci. (zabudowy wnęk też były tańsze)
    Ciekawe czy za całe wyposażenie do bagażnika z ASO nie wyszło by taniej niż z fabryki :-)
    Rapid SB | 1.2 85KM| MY14 | Ambition MAX | Szary metalik
  • Haczyki - 40zl
    Kieszenie - 49zl
    Siatki - (bodajże coś koło) 100 zl
    Co jest jeszcze w tym pakiecie do bagażnika?
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @sikor bardzo możliwe że wyszłoby taniej gdyż trzeba doliczyć montaż, a w fabryce wszystko doliczają ;-)
    @atsuki te kieszenie i siatki pasują do każdego SB ?
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • @vadopaf
    Do kieszeni potrzebujesz otworów montażowych - widać je przy nadkolu, kieszeń bodajże się po prostu wciska w nie. A co do siatek, to tylko potrzebujesz mieć punkty do mocowania - 4 sztuki stalowe na dnie bagażnika i dwa plastikowe przy klapie bagażnika.
    Jak je masz, a masz Ambition więc je masz, to śmiało :)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Dzięki @atsuki,  czyli kolejne zakupy aby poprawić funkcjonalność :-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • W zestaw wchodzi jeszcze chyba siatka na prawy bok (wg mnie bardziej funkcjonalna niż płotek), np na płyn do spryskiwacza.
    Ja przy oparciach mam zamontowaną siatkę od Citigo.
    Kieszonki\boczki czy jak by tego nie nazwać, składają się z 3 części każda: kieszonka i para prowadnic. Więc jak ktoś będzie zamawiał komplet to powinno wyjść 6 sztuk.
    Prowadnice wkładamy delikatnie zaczepami w pionowe szczeliny, a następnie przesuwamy w dół, żeby zaczepy poprawnie się osadziły w szczelinach. Każda prowadnica jest inna, więc trzeba to robić ostrożnie, nic na siłę.
    Następnie nasuwamy od góry na prowadnice kieszonki i zrobione, cieszymy się większym porządkiem w bagażniku.
    Rapid SB | 1.2 85KM| MY14 | Ambition MAX | Szary metalik
  • @sikor Tobie chodzi o tę siatkę montowaną na osłonie prawego nadkola, czyli na prawym boczku?? ją też można zakupić osobno zamontować??
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Jak kupujesz zestaw siatek to trzy: wzdłuż na bok, dno i w poprzek na przód bądź na tył.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @atsuki ale mi chodzi o taką małą siatkę jakieś 25x30 cm  montowaną na prawym boczku w bagażniku ??
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • o tę siatkę mi chodzi
    bag.jpg
    210 x 421 - 48K
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Powiem tak, mi jak gość pokazywał w salonie to że te otwory na prawym boczku są na taka plastikowa kratkę wpinaną i tworząca półkole. O siatce mi nie wspominał. Ale nikt nie mówił, że nie ma :)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • a ja dziś wizytowałem w salonie i w czasie oczekiwania oglądałem sobie spaceback-a który stał i miał właśnie taką siatkę, tez dałem ciała bo mogłem od razu gościa zapytać czy można takową zakupić ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • kiedyś na allegro znalazłem coś takiego
    http://allegro.pl/siatka-do-bagaznika-kieszen-20x30-lux-rzep-cb-i5111740923.html,
    kupiłem dwie na każda stronę i jestem bardzo zadowolony, czekałem dosłownie dwa dni
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • @bemakr fajna sprawa tylko spaceback ma plastikowe boczki ;-) więc kicha niestety ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • możesz zastosować rzep i taśmą klejącą
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • tą siatkę którą wrzucił @vodapaf można zamówić i kosztuje ok 75 zł (trzeba mieć otwory montażowe w boczku), info z Pol-motu na Połczyńskiej w Warszawie. 
    Przy okazji mam do sprzedania 2 haczyki 5JA867615 bo kupiłem i u mnie nie pasują, powiedzmy po 15 zł sztuka. 
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Biały | Warszawa
  • Gałązek, czy te haczyki są do liftback a?

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?