FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Instalacja do głośników z tyłu
  • czy ktoś się orientuje czy przy zakupie samochodu tylko z przednimi głośnikami, producent żakłada instalację także z tyłu z możliwością dokupienia samych głośników na tył?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Standard - to 4 głośniki, 2 wysokotonowe i 2 niskotonowe w przednich drzwiach. Firma nie zakłada instalacji, jeśli nie ma zamówienia na dodatkowe głośniki w tyle.
    Zatem jak nie zamówisz a chcesz je mieć w tylnych drzwiach - pozostaje samemu pociągnąć kable i zamontować 2 lub 4 głośniki w tyle.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @Barti
    Wątpię. To przeczyło by idei totalnej oszczędności.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Dzięki Jercen za info, zmartwiłeś mnie- nie wybrałem głośników z tyłu i to jest teraz straszny błąd, muszę coś pokombinować
  • Van_daal - nie myślałem że tak fajnie będzie grało to radyjko 
  • To nie jest błąd :) To rozłożenie ceny autka na raty :)
    Samo założenie instalacji i zamontowanie głośników nie jest trudne, bardziej namęczysz się z tapicerką boczków drzwi i gumowymi przelotkami przy zawiasach drzwi. Ale jest to do przejścia.
    Jak uzupełnisz swoją stopkę - to może odezwie się kto z Twojej okolicy - i porównasz odbiór na 4 czy na więcej głośników. A może i pomoże w instalacji ?
    Pozdrawiam

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam. Koledzy a wiecie jakie piny zastosować do wtyczek drzwi-słupek, żeby podłączyć głośniki w tylnych drzwiach. Poza tym chciałem pociągnąć instalację do grzania lusterek i zrobić oświetlenie przestrzeni wokół drzwi (czytałem o tym post jercena), stąd zaczynam kompletować wszystko co potrzebne i nigdzie nie mogę namierzyć jakie piny idą w te wtyczki drzwi, poza tym, że są dwa rodzaje (z forum o audi). Planuję wykorzystać oryginalne miejsca we wtyczkach przeznaczone pod te instalacje.
    Z góry dzięki za info.
  • Jakie  piny potrzeba do kostki do radia? Jakie do słupków z tyłu? Radio swing ma ktoś może opis pinów potrzebny  Jak zdjąć dolna część plastiku słupka środkowego? Oraz czy odpinając radio od zasilania  po ponownym. Planuje głośniki z przodu dać do tyłu a do przodu kupić jakieś  w przedziale 150-200 zł ew. dokupić 4 oryginały na tył.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?