FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Praktyczne dodatki
  • ogolnie jestem bardzo zadowolony, z jakosci też, ten plastik jest naprawdę solidny, wszystko dobrze przylega.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition | Biały | 94000 km | Warszawa
  • Witam,a co koledzy sadzą o listwie aluminiowej,jest dostępna w cenie 159 zł,poniżej filmik z You Tube,zobaczcie i dajcie recenzje.dzięki !!!
    https://www.youtube.com/watch?v=3byQ7B4FNZw&feature=g-upl

    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • A co myślicie o naklejkach pod klamkami na drzwiach? Wczoraj szukają na allegro tej plastykowej nakładki na zderzak natknąłem się przypadkiem na te naklejki. Są przezroczyste firmy 3M i kosztują coś koło 38 zl. U mnie akurat jest dość sporo porysowań od otwierania drzwi.
    http://chronlakier.pl/samochodowe-folie-ochronne/73-folia-ochronna-pod-klamki-drzwi-3m-vw-skoda-seat.html
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort + inne | Czarny Magic perlowy 1Z1Z | 15200km | Jaworzno
  • Bardzo dobry pomysł.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Zastanawiam się nad nimi bo mam czarny lakier i jak wiadomo każdą nawet najmniejsza ryskę widac na karoserii i mnie to strasznie denerwuje bo lubię mieć prawie idealny lakier ;) a jak widzę moja kobitkę zbliżającą się do auta z napakowanymi pierścionkami na ręce to aż drżę i musze dla bezpieczeństwa otwierać drzwi:D
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort + inne | Czarny Magic perlowy 1Z1Z | 15200km | Jaworzno
  • ja też chyba kupie te nakładki, szczególnie po stronie pasażera się przyda, bo jak żona wsiada to często kolorowymi paznokciami zostawia ślady na białym lakierze
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition | Biały | 94000 km | Warszawa
  • btw. czy Wy też macie taką folię naklejoną na nadkole tylnie czy to tylko u mnie poprzedni właściciel przykleił?

    edit. po pracy zrobię zdjęcie to Wam pokaże jak to wygląda
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition | Biały | 94000 km | Warszawa
  • Ja nie mam żadnej folii naklejonej.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort + inne | Czarny Magic perlowy 1Z1Z | 15200km | Jaworzno
  • @BaloN u mnie po dwóch latach już jest tego sporo
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition | Biały | 94000 km | Warszawa
  • U mnie tak samo, ale już za późno ;-) po mojej stronie przy klamce najmniejszej ryski nie ma... po stronie mojej Pani, koszmar ;-( więc proszę... kochanie zobacz, ślady po paznokciach i pierścionkach... ona na to robi "oczka kotka ze shreka" i mówi: ja muszę pięknie wyglądać, chyba to rozumiesz ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Pasowało by miec drzwi otwierane na fotokomórkę ;) bo mnie się znowu obrywa za zwrócenie uwagi
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort + inne | Czarny Magic perlowy 1Z1Z | 15200km | Jaworzno
  • w tym przypadku trzeba być dżentelmenem, żeby dbać o swoje autko :)
    ja niestety przeważnie nie mogę sobie pozwolić na takie zabiegi, bo zajmuje się pakowaniem młodego do fotelika :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition | Biały | 94000 km | Warszawa
  • Witam,znalazłem również na allegro praktyczne zabezpieczenie progu bagażnika w formie przyklejanej nakładki ze stali nierdzewnej w kolorze satyny w cenie 149 zł.
    Uważam,ze jest to fajny i praktyczny dodatek do samochodu.gdyż jak wiemy ten element bagażnika jest zawsze narażony na otarcia podczas wszelkiego załadunku czy wyładunku przedmiotów z auta.Szkoda tylko,że do SKODY RAPID SPACEBACK,a może i do LIFTBACKA by pasowało ?.Proszę o wszelkie opinie o tym produkcie - dzięki !!!
     
    NAKŁADKA PROGU BAGAŻNIKA.jpg
    1000 x 666 - 140K
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • ja też tak myśle, dlatego wolałem plastik
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition | Biały | 94000 km | Warszawa
  • W octavii taką listwę dają w komplecie z listwami progowymi. Szkoda że w R jest inaczej:(
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Nie łatwiej zmienić cale auto po 4 latach? Tak będzie szybciej i tak zrobię:)
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Niestety z lakierem pod klamką u mnie jak u @bounty od mojej strony nic, a od drugiej strony oraz z tyłu wszystko już porysowane, więc na folie już za późno:) Ja wybrałem ten ordynarny plastik co @szukający_kwarka:)) dostarczyli z dnia na dzień, jutro myje autko i montuje:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Pamiętaj bez wosku.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @dodan wrzuć zdjęcie jak zamontujesz :) u mnie z myciem zderzaka zeszło jakieś 3 minuty :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition | Biały | 94000 km | Warszawa
  • ok wrzucę spoko:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?