FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zlot Rapidklub Podlaskie
  • Witam Kolegów

    Koledzy tak sobie czytam o tych lepkach i niby spotkaniu (zlocie) i jak na razie cisza i jakoś nie można sie zebrać na jakimś przysłowiowym spotkaniu przy kiełbasce i piwku (bezalkoholowym) tak jak inni miłośnicy swoich fur tak robią.

    Wiem że każdy z nas pracuje, ma dzieci, mnóstwo swoich obowiązków i trudno zorganizować czas ale jeśli tak będziemy podchodzić do tematu to nigdy sie nie spotkamy i będziemy tylko aktywni na internecie więc jeśli ktoś ma ochotę to może w końcu spotkalibyśmy sie na jakimś zlocie myślę tu o ludziskach z regionu woj: podlaskiego lubelskiego warmińsko mazurskiego oczywiście jeśli inni mają ochotę wpaść nie widzę przeszkód (im więcej tym lepiej). Jest tyle fajnych miejsc w naszych regionach a czas zawsze sie znajdzie. Popytałem tu i tam i zorganizowanie takiego spotkania w jakimś miejscu nie jest trudne tylko trzeba wczesnej dać znać ze wpadniemy i ktoś zorganizuje nam miejscówkę.

    Czekam na konkretne propozycje i szczegóły odnośnie terminu a postaram sie zorganizować coś (choć nie ukrywam ze najlepszy dzień to sobota lub niedziela)

    Pozdrawiam


  • ...a może robic spotkania np. co rok w innym miejscu? /miescie, regionie /
  • Widze że zbiera się nas tu coraz większa grupka może coś na weekend majowy uda się zorganizować
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Długi weekend czerwcowy - 19-22 czerwca. Najlepiej piątek/sobota.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Ja jestem z mazowieckiego (okolice Mińska Maz.) jak będą jakieś konkrety nie widzę by wybrać się na wycieczkę i przy okazji spotkać z wami.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Witam.

    Odnośnie zlotu Rapid i Rapid Spaceieback zasięgnąłem informacji w terenie chciałbym zorganizować spotkanie w miejscowości Korycin, znajduje się tam Ziołowy Zakątek (można sobie zobaczyć w internecie www.ziolowyzakatek.pl) taka typowo polska Agroturystka z knajpka i miejscem na ognisko. Ładnie położona w lesie miejscówka. Jeśli chodzii o takie spotkanie to można u nich bez problemu zoorganizować. Natomiast w sprawie jakiegoś jedzenia to pani poinformowała mnie ze istnieją takie możliwości:
    - albo skladamy sie po 60 zł na głowę i oni organizują nam w tej cenie obiad z 2 dań i potem 2 danie cos na ciepło np: pierogi, alkohol jak kto woli na barze jest)
    - albo jakies ognisko oni moga wszytko przygotować koszt na osobe okolo 20zł (drewno kiełbaski, pieczywo, picie)
    - albo po prostu dogadujemy sie ch cemy wynajac jakies pomieszcenie, przyjezdzamy i kazdy kupi sobie na miejscu co uważa.
    Myślę ze zalatwianie noclegu nie wchodzi w gre tylko na 1 raz poprostu zjechac sie i poznać. Termin pani pozostawiła mi do dogadania z wami
    Jeśli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt do mnie i dalej polecę z tematem i ustalę jakis weekendowy termin.

    Pozdrawiam Marek (Matador) 608-125-896

  • No ale gdzie to mniejwięcej jest??
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Dane GPS

     N: 52° 38′ 27″  

    E: 22° 45′ 38″

    Współrzędne geograficzne w Google Maps: 52.641, 22.760732



     


    .
  • Fajne miejsce, jestem za. Jeżeli będzie to sobota lub niedziela wpadnę na pewno.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Nie Korycin tylko Koryciny :D
    Co do lokalizacji to faktycznie ładnie, przyjemnie i w lesie, ale... dookoła kocie łby, droga gruntowa i dziury jak w szwajcarskim serze :D
    Nie dalej jak we wrześniu ub. roku rozwaliłem sobie miskę olejową w okolicy (Audi A3) jadąc właśnie do Zakątka, więc trzeba uważać.

    Nocleg można zorganizować w tym ośrodku, mają pokoje do snu gdyby ktoś z daleka się wybierał.
    Jedzenie dobre, podlaskie, naturalne, ekologiczne.
    O lokalnych alkoholach nie wspominam, bo przecież to zlot kierowców :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Nie Korycin tylko Koryciny :D
    Co do lokalizacji to faktycznie ładnie,
    przyjemnie i w lesie, ale... dookoła kocie łby, droga gruntowa i dziury
    jak w szwajcarskim serze :D
    Nie dalej jak we wrześniu ub. roku
    rozwaliłem sobie miskę olejową w okolicy (Audi A3) jadąc właśnie do
    Zakątka, więc trzeba uważać.

    Nocleg można zorganizować w tym ośrodku, mają pokoje do snu gdyby ktoś z daleka się wybierał.
    Jedzenie dobre, podlaskie, naturalne, ekologiczne.
    O lokalnych alkoholach nie wspominam, bo przecież to zlot kierowców :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?