FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zasilanie nawigacji
  • Pin o nr 000979021E jest trochę za mały do tej skrzynki bezpieczników (w poz. 40).
    Wchodzi w gniazdo, ale luźno w nim lata. Wydaje mi się, że powinien być o nr 000979135E (ew. 000979227E).
  • koledzy, skoro pin 40 jest wolny i ma zasilanie po stacyjce a 47 to zasilanie stałe zapalniczki może by ten pin 47 przełożyć w miejsce 40 i nic nie trzeba by przerabiać?
    W ASO w życiu się nikt nie połapie że piny są przełożone, a to powinno załatwić sprawę skoro z 47 po bezpieczniku leci stały plus, to w miejsce wolnego dołu 40 byłby odpływ do gniazda + właściwy bezpiecznik? Jak ja dziennie wyjmę z gniazda 10 razy wtyczkę to ono się zepsuje po pół roku zapewne....
    Rapid SB | 1.6 TDI 115KM | MY16 | Ambition MAX | Biały perłowy | 1100km | Rybnik
  • Hmm u mnie pokazuje wolny 40 jako duży bezpiecznik a w pozycji 44 a nie 47 zasilanie zapalniczki....
    Rapid SB | 1.6 TDI 115KM | MY16 | Ambition MAX | Biały perłowy | 1100km | Rybnik
  • Co roku zmienia się schemat!!
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • supermajku a po jakiego diabła co roku zmieniać schemat?
    sporo rzeczy jest niezmiennych jedynie sobie chyba komplikują tym życie - co myślisz o moim pomyśle z podmianą kabli?
    Rapid SB | 1.6 TDI 115KM | MY16 | Ambition MAX | Biały perłowy | 1100km | Rybnik
  • W sensie fabryka zmienia. Pomysł ok.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Może nie schemat całego pojazdu.
    Natomiast są zmiany w rozmieszczeniu poszczególnych bezpieczników. Stąd przy działaniach związanych z bezpiecznikami (rozbudowa instalacji, podłączenie dodatkowych odbiorników) warto sprawdzić w swoim opisie samochodu (w książeczce) na której pozycji jest dany bezpiecznik, albo które pozycje bezpieczników są wolne. 
    Do MR 2014 rozłożenie bezpieczników było powtarzalne, później jest nowe rozmieszczenie bezpieczników.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?