FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Spot Żory - Rybnik
  • Witam - może w sobotę ma kto chwilę czasu na spotkanie? 
    Między Żorami a Rybnikiem jest restauracja Wenecja, Rybnicka 251 - jest tam parking i trochę miejsca.
    Spotkanie proponuję dopołudnia koło godz. 10.00 lub koło 14.00.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam,ja bym chętnie spotkał się z kolegą @jercen tylko w godzinach do południowych, może być 10.00-12.00,godzina do ustalenia,a może jeszcze ktoś dołączy ?
    Pozdrawiam !!!
    ------
    Witam ponownie sorry,ale zapomniałem,że o 11.00 mam wizytę,tak więc,albo 9.00 albo 13.00 - przepraszam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Witam,myślę,że i godz.14.00 jest do przyjęcia,może być !!!
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Rozumiem, że mamy silną trójkę na jutro :)
    A może kto dołączy jeszcze ? Mam jeszcze 6 bezpłatnych biletów wstępu :)
    Zatem małe podsumowanie: sobota, 14:00, Wenecja, Rybnicka 251.
    Pogoda już zamówiona. Do zobaczenia !
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam,potwierdzam przybycie na spotkanie jutro o godz.14.00 - Rowień- Restauracja "Wenecja" przy  ul.Rybnickiej 251 ( za lotniskiem w Gotartowicach ) dla nie wtajemniczonych.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Cześć u mnie też może się uda wpaść na 14 - choć z czasem krucho.
    Lepiej rydz niż nic :)
    do zobaczenia
    Rapid SB | 1.6 TDI 115KM | MY16 | Ambition MAX | Biały perłowy | 1100km | Rybnik
  • Pozdrowienia dla wszystkich R :)
    Pogoda dopisała, i to by było na tyle. Szkoda.
    Posiedziałem na parkingu rest. Wenecja ponad pół godz., ale nikt się nie pokazał na nim.
    Koło 14, spacerując przy przelotowej drodze, zatrzymały się 2 Rapidy. Nim zdążyłem podejść i zamienić kilka słów, samochody odjechały.
    Knajpka na wodzie czekała na gości. Może kiedyś ... następnym razem.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam,spotkanie owszem odbyło się przed Restauracją "Wenecja"na przydrożnym parkingu w ilości 3 kolegów wraz ze swoimi "bolidami",wymieniliśmy się różnymi spostrzeżeniami i doświadczeniami na temat naszych Rapidów.Czekaliśmy do godz.15.00 na pojawienie się naszego "przywódcy - inicjatora " tego spotkania  - zlotu,ale się nie pojawił,wiec rozjechaliśmy się do domu.
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • A to to jednak byłeś ty...
    Więcej odwagi kolego, myśmy nie odjechali, a jedynie stanęli na parkingu pod Wenecją wzdłuż drogi.
    Nikt tam nigdy nie wjeżdża do środka bo nie ma miejsca. Dziwi mnie tylko jeden fakt, że auto twoje było na czeskich numerach i jak wyjeżdżałeś podniosłeś rękę widząc że stoją 3 rapidy czyli tyle ile miało być!. Mogłeś wjechać na parking wyjeżdżając \ myśmy się nawet we 3ke zastanawiali czy to byłeś ty, strasznie nieśmiało podszedłeś mówiąc dzień dobry...., niestety tak to czasem jest  . A stanęliśmy przy drodze oczekując ciebie, że z Katowic pojedziesz i przy głównej będzie nas lepiej widać....
    Odjechaliśmy o 15.
    Rapid SB | 1.6 TDI 115KM | MY16 | Ambition MAX | Biały perłowy | 1100km | Rybnik
  • Witam,korzystając z tego wątku,mam takie życzenie do kolegi @jercen,aby wyjaśnił nam,dlaczego przybył na spotkanie klubowiczów do Rybnika swoim samochodem na "czeskich tablicach",chyba,że jest to tajemnica państwowa,albo jest to samochód firmowy.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • @andrew61k nie muszę nic wyjaśniać. Mam takie tablice, gdzie samochód był kupiony. A wystarczyło spotkać się na parkingu przy rest. Wenecja - tam było sporo miejsca i czasu na wszelkie sprawy, pytania, ... Od tego są przecież spoty.
    Teraz przynajmniej wiesz, jak mnie poznać w tłumie :)
    Jak będziesz w trasie - to mrugniesz mi światłami a na spocie też mnie łatwo rozpoznasz. 
    Jak pisałem już wcześniej - mam przynajmniej małą satysfakcję, że przyczyniłem się do Waszego
    pierwszego spotu. Teraz, kiedy się znacie - macie kontakty, możecie już dalej sami kontynuować i prowadzić następne w swoim rejonie.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dziękuję koledze @jercen za wyjaśnienie,choć nadal dla wielu z nas na pewno dalej nie rozumie "tego problemu",a co do spotkania to nie było dokładnie sprecyzowane na którym parkingu przy restauracji Wenecja,tym bardziej,że ten parking,gdzie kolega przebywał przez prawie półgodziny w samochodzie jest wyłącznie dla gości restauracji Wenecja,ale traktujmy ten temat już jako zakończony,w każdym razie "my",czyli nasza trójka,którzy tam się spotkali nie mamy sobie nic do zarzucenia.
    Pozdrawiam bez urazy !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Załączam zdjęcie z Googla. Kto to zna - potwierdzi.
    Widać tam reklamę i strzałkę do Rest. Wenecja oraz znak parkingu ze strzałką 80 m.
    Nic dodac - nic ująć.
    Dla mnie temat spotu zamknięty.
    fotka restauracja wenecja.jpg
    1242 x 570 - 198K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam :) Kiedy Planujecie się spotkać Rapidami :D
    Rapid LB | 1.2 TSI 110km | 2015 | Orzesze
  • Moze i ja zawitam. Na katowice byłbym chętny 
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?