FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Stukanie przy desce rozdzielczej.
  • Dzisiaj zaobserwowałem dziwne stukanie po przekręceniu kluczyka przy schowku słychać dziwne stukanie. Trwa to różnie od kilku do kilkunastu sekund. Na pewno nie jest to wentylator (przy wyłączonym też słychać).  Klimatyzacja manualna. Może ktoś z was miał podobny problem.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • No i znalazłem przyczynę. jest to silniczek od klapki obiegu zamkniętego powietrza jedyne 460zł + robocizna. Najlepsze że padło dokładnie dwa dni po gwarancji.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @cezar widocznie tak zaprogramowali...
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Elegance Max | Blue Race | 42000 |Gdańsk
  • Cezar złóż reklamacje z tytułu  "niezgodności towaru z umową" jeśli auto było kupione na fakturę imienną a nie na firmę (jeśli na firmę to po zawodach bo rękojmia tylko 1 rok) ,

    Musisz  złożyć tą reklamacje  do sprzedawcy a nie do gwaranta bo to on odpowiada z tytułu niezgodności i podasz że to się popsuło na ok. 2-3 tygodnie przed minięciem 2 lat od zakupu, to ważne bo masz formalnie 1 miesiąc na złożenie takiej reklamacji od wystąpienia wady, wiec tak naprawdę niezgodność trwa 2 lata i 1 miesiąc.  To taki kruczek prawny o którym mało kto wie :) ale w sądzie będzie koronnym argumentem.
    I muszą to rozpatrzyć w ciągu 14 dni, mogą odrzucić wtedy udajesz się do rzecznika praw konsumenta i pomoże ci w tej sprawie bo formalnie nie miałeś na to wpływu żeby tą rzecz popsuć i masz kasę w kieszeni. trochę ta przepychanka może potrwać ale kilkaset złotych drogą nie chodzi .

    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Tylko pamiętaj usterkę zauważyłeś  2-3 tygodni temu nie więcej niż miesiąc to bardzo ważne, terminy są tu bardzo istotne i przed upływem 2 lat od daty zakupu patrz data faktury sprzedaży.

    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?