FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dziurawe progi
  • Montując chlapacze z przodu zobaczyłem, że próg z przodu (od spodu) jest "otwarty". Wewnątrz wyczułem jakąś gąbczastą substancję wypełniającą profil (może chodzi o akustykę). Czy u was też są takie otwory? Są spore (+- paczka papierosów wejdzie).
    Rapid LB | 1.4 CAXA 122KM | MY15
  • Witam
    U mnie to samo, a ta wypełnienie wydaje się być wiecznie mokre.
  • Też to mam i faktycznie jak się to dotyka to jest nasiąknięte wodą. Dopiero po długim czasie bez opadów wysycha. Ta gąbka występuje też w innych miejscach w samochodzie, na przykład po otwarciu przednich drzwi widać jej wystające fragmenty.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Gdzie widać po otwarciu drzwi? Co to za wynalazek?
    Rapid LB | 1.4 CAXA 122KM | MY15
  • Specjalne przestrzenie dla przemytników fajek zza wschodniej granicy...
    :D
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Ta gąbka służy do tego żeby kurz z drogi i inne świństwa nie wchodziły do wnetrza auta. Polecam aby tą gąbkę wyciągnąć, napryskać błotnik od wewnątrz środkiem do konserwacji podwozia poczekać do wyschnięcia i włożyć z powrotem. Gąbka trzyma wilgoć i bedzie tam auto korodować
  • Po co oni w ogóle robią taką dziurę w progach? Nie mogli zrobić normalnego progu bez dziur? To też by wtedy kurz nie leciał i by nie gniło. Chyba, że to jest jeden z elementów, które mają sprawić by auto po max 5 latach było do wymiany.
    Brak Skody
  • może to spust dla wody z bagażnika
    Rapid LB | 1.4 CAXA 122KM | MY15

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?