FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ubezpieczenie: Program gwarantowane auto
  • Dostałem ofertę wykupienia ubezpieczenia gwarantowane auto.
    Pakiet platynowy na 36 miesięcy za 5.235 ZŁ.
    Fajne jest to że ubezpieczenie zacznie działać po wygaśnięciu rozszerzonej gwarancji, czyli bym miał 7 lat gwarancji.
    Co myślicie o tej ofercie? Warto?
    Szczegóły programu: http://www.vwbank.pl/dla-mnie/ubezpieczenia/program-gwarantowane-auto.html
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • Ja ogólnie to bym nie chciał jeździć przez 7 lat do ASO. Miałem już kiepskie doświadczenie z poprzednim autem, gdzie jak zostawiłem im na weekend auto to mi turbinę wymienili dobrą na jakąś ledwo żywą i syczącą(mieli jej w ogóle nie ruszać), a to co mieli zrobić, czyli wstawić oryginalną uszczelkę od oleju, to zrobili rzeźbę 2000 z silikonu, która mi pękła na autostradzie i cały olej mi wyleciał na auta jadące za mną. W ASO pracują ludzie, którzy są tam chwile, a później idą gdzie indziej, a czasami nawet praktykanci, którym nie zależy, że coś ci zepsują. W większości przypadków w ASO nawet nie możesz iść patrzeć co oni tam majstrują przy aucie. Natomiast zwykły mechanik Ci tak nie zrobi, chyba, że nie chce by do niego ktokolwiek wrócił. 

    Wracając do Twojego pytania, to lepiej się zastanowić czy potrzebne jest to ubezpieczenie, bo tak na logikę patrzeć, to oni mają w tym interes. Bulisz im ponad 5k zł od razu i w dodatku jesteś uwiązany z nimi na kolejne lata. Zwykłe AC i OC i tak będzie trzeba wykupić, a AC i tak gwarantuje ci wymianę części na oryginalne przy wykupionej amortyzacji.
    Brak Skody
  • W życiu nie wziąłbym takiego g.....
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Z mojego doświadczenia wiem, że jak tylko gwarancja się kończy to omijać ASO łukiem jak najszerszym. Jednak jeśli już masz kupiony ten program, to wydaje mi się, że jeśli masz konkretne powody by uznać, że coś jest nie tak z autem. Na przykład kiedy coś wycieka z auta albo jak coś Ci wybuchło pod maska (w O II wybuchł mi intercooler :) ) to możesz spokojnie do nich iść i muszą to sprawdzić i naprawić.
    Brak Skody
  • Takie informacje powinieneś mieć w szczegółowych warunkach programu którym jest obięte twoje auto, z pewnością takowe otrzymałeś. Nie wiem też czy program zapewnia naprawy w autoryzowanym serwisie skody. Oczywiście po gwarancji w ASO za wszystko płacisz z własnej kieszeni.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?