FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Dopoki nie reklamuje sie np purchli na nadkolach dopoty wszystko bedzie ok, wszak to nasz samochod a nie aso wiec nie bardzo ich to obchodzi. Po ew. reklamacji na bank znajda ze chlapacze montowane na wlasna reke i wtedy juz bedzie inna gadka.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Chlapacze są do ..... Od tego ranty błotników jeszcze bardziej są narażone na korozję przez zalegający brud, sól itp. To już lepiej w zimę pojechać częściej na myjnie i umyć albo tylko spłukać  auto czystą wodą. Lub nakleić folię ochronną w newralgicznych miejscach, grosze na allegro. Przykleić na zimę na lato zerwać.
    Takie moje zdanie :)
    Pomijam fakt że chlapacze wyglądają delikatnie mówiąc nie najlepiej. Takie cuda to były w Maluchu, Polonezie. Jak to było by takie istotne to podejrzewam że producenci samochodów zakładali by chlapacze w standardzie.
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY16 | STYLE | Czarny Magic perłowy | 67000km | Żory

  • Mi się moje podobają, nie mam ......... auta po dach jak przejeżdżam po kałużach i błocie :) :)
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY17 | Joy | Czarny Magic | ~5000km | Katowice
  • Z salonu brałem świadomie bez chlapaczy. W poprzednich miałem cały czas. Praktyka okazała swoje. Dokupiłem, zamontowałem w Rapidzie. Nie kieruję się oceną innych, dla mnie ważna jest praktyczna strona. Czyli mniej zachlapane autko.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Według mnie chlapacze w Rapidzie nie są dobrze spasowane do błotników oraz zderzaka bo po jeździe w deszczu zbierają się w szczelinach ich styku malutkie kamyczki, które dopiero dadzą się wypłukać myjąc auto myjką ciśnieniową.
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • ja mam fabrycznie założone i jestem zadowolony. Auto mnbiej ubłocone. Poprzednie miałem bez chlapaczy i non  stop było ubłocone. 
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • @michal123 Fabrycznie czy może założone przez dilera ? 
    Plusem jest, że w jakimś stopniu chronią przed ubrudzeniem dolną częśc auta.
    Minusem, że trzymają błoto, piasek (wilgoć) pomiędzy stykiem chlapacza,  a lakierem co może skutkować wytarciem w tym miejscu lakieru i korozją. Widać to najlepiej  po zdjęciu chlapaczy. 
    Osobiście zdjąłem chlapacze i wolę poprostu umyć raz na tydzień auto.
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • @konry sorry założone u dealera. Koło mnie jest szutrowa droga i chlapacze bardzo pomagają. 
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?