FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Pierwszy serwis i wymiany w 1,2 85KM
  • kiedy pierwsza wymiana oleju i przeglądy bo jakoś nie zapamiętałem :)
  • Zgodnie ze wskazaniem komputera
  • jak masz maxi dota to wejdz i zobacz, ustawienia, przeglądy, i tam powinno być, 2 lata, bądz 30kkm, co szybciej nastąpi, bądz jak komputer wskaże
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • również przy wyświetlaczu segmentowym jest informacja o terminie przeglądu
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Witam,dziś korzystając z chwili wolnego czasu,( małżonka u fryzjera) zajechałem do pobliskiego salonu ASO SKODA i zapytałem o koszt wymiany oleju + filtra + korka w Skodzie Rapid.Pracownik musiał zerknąć do komputera i powiedział,że na dzień dzisiejszy taka wymiana oleju z robocizną to koszt 680 zł,więc zapytałem czy mogę mieć własny olej i filtr oczywiście spełniający normy VAG, odpowiedż brzmiała,ze nie ma problemu,wiec zapytałem dalej ile wtedy wyniesie koszt wymiany,na co usłyszałem odpowiedż - tylko 280 zł.Rachunek jest prosty i potem się dziwią w ASO,dlaczego nas tak nie lubią i nie odwiedzają ?
    Pozdrawiam !!! 
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Trochę dużo to kosztuje u was. Wymiana nie powinna kosztować więcej jak 100zl (robocizna)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Mnie ori czesci olej vw i filtr kosztuje mniej niż w Aso sama robocizna,
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Tak jak pisze @grzesik1 sama wymiana powinna
    sie zmiescic w 100, czasem trzeba zadzwonic do 3-4 aso zeby ogarnac lepsza cene. 280 zl to jakis zart...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Rzeczywiście cenę podali mu z kosmosu.
    Ja rok temu płaciłem za wymianę, z częściami (filtr, korek) i ich olejem 315 zł (z czego 55 zł stanowiła wymiana), czyli za komplet a tu podaje 280 zł za samą wymianę.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ale inaczej licza jesli przyjedzie sie ze swoim materialem, nie mniej jednak ok stowki to nie powinno byc wiecej
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak zgadza się, że jest różnica czy z własnymi czy z ich materiałami. Chciałem tylko wskazać koledze @andrew61k, że za prawie takie same pieniądze może mieć wszystko bez chodzenia po sklepach i przynoszenia swoich rzeczy a nie płacić za samą wymianę 280 zł czy za taką samą usługę jak u mnie ponad dwa razy więcej niż ja płaciłem.
    Musi się targować lub szukać gdzie indziej.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Racja z tym ze np przy moim ostatnim serwisie zapytalem jaki leją olej, odp. Mobil 1, a gdybym chcial inny? odp. tylko taki lejemy...
    Samemu mozna przynieść olej i filtr jaki sie chce, to taki mały plus
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam ponownie,dzięki za wszystkie uwagi i wypowiedzi, tez się zgadzam z Wami,że koszty wymiany oleju w ASO zostały znacznie zawyżone,czy to z ich materiałem czy z własnym,na szczęście od kilkunastu lat wymieniam sobie olej i filtry we własnym zakresie w swoim garażu z własnym kanałem,gdzie ponoszę jedynie koszt zakupionych przeze mnie towarów.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?