FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid na Facebook'u
  • Na Fb jest mnóstwo stron poświęconych motoryzacji, również i Rapid ma swoje fanpage. Jest też polski odpowiednik. Trochę biedny w treści. https://www.facebook.com/Skoda-Rapid-Polska-1664224663906894/
  • Ja nie mam i nie miałem Facebooka więc nie istnieje :)
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Tak jak i ja... :D
    @mapex2608
    Na tej przywołanej przez ciebie stronce jest link do naszego forum (i tylko ten jeden!). Czyżby to ktoś z naszych forumowiczów założył ten profil?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Proponowalem kiedys adminowi ze zaloze i poprowadze takiego fanpage na podbudowie tego forun ale nie byl zainteresowany
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak, ja go założyłem przyznaję się,  i ośmieliłem się wstawić tam linka do tego forum, mam nadzieję że nic strasznego nie zrobiłem. Niestety nie mam zbyt wiele czasu żeby prowadzić tego fanpage'a. Jestem oprócz pracy zawodowej muzykiem i weekendy mam pozajmowane. Zreszta kupiłem Rapida żeby mój sprzęt miał dużo miejsca w bagazniku. 
    Jeżeli jest ktoś chętny do współprowadzenia w/w to zapraszam. Jeżeli nikt się nie zgłosi to prawdopodobnie polski odpowiednik zniknie z przestrzeni internetu. Pozdrawiam. 
  • Spotkałem się na innych forach i też na FB ze zwolennikami czy właścicielami Skody Rapid. Jednak to już nie to co nasz Rapidklub. Na niektórych stronach jest próba przyciągnięcia i zebrania grupy Rapidowców, jednak raczej bez większego sukcesu.
    Z jednej strony to miło, bo na naszych stronach jest chyba najwięcej informacji, opisów i konkretów z polskich stron. Z drugiej strony takie forum zobowiązuje, mamy coraz większą popularność i coraz więcej klubowiczów. To cieszy. Życzę wszystkim klubowiczów znalezienia rozwiązania swojego tematu oraz wiele dalszych ciekawych i interesujących wpisów na naszym forum. Pozdrawiam.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Uważam że, to forum to kopalnia wiedzy i Fb ani nic innego tego nie zastąpi. po kilku miesiącach czytania tego forum jestem nim oczarowany. Mam nadzieję że i ja będę mógł pomóc w wielu sprawach. 
  • Taki fanpage powinien scisle wspolpracowac z forum i bezposrednio sie do niego odnosic dlatego powinna byc aprobata wlasciciela forum. Mysle ze i dla fanpage i dla forum byloby to korzystne
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Jestem za, chętnie oddam go w dobre ręce, przecież można mianować administratorów takiego fp.
  • Produkcja Rapida ruszyła w 2012. Chyba z kilku tygodniowym poślizgiem powstał Rapidklub. Na początku, kiedy Rapidy zaczęły się pojawiać na drogach, wpisy były pojedyncze, z niewielką ilością dyskusji. W miarę czasu, rozszerzania ilości Rapidów, zbierania doświadczeń z eksploatacji i serwisowania samochodów, mamy sporą bazę konkretów. Wprawdzie Skoda ciągle nas wyprzedza we wprowadzaniu zmian i nowości, ale dzięki zapałowi, wytrwałości wielu klubowiczów poziom forum jest naprawdę dobry. Trudno będzie innym stronom dorównać poziomowi Rapidklub. I tak trzeba trzymać :)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?