FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dziwny dzwiek ze sprzegła przy ruszaniu 1,4 TDI
  • Witam, mam taki problem przy ruszaniu jak puszczam pedał sprzęgła słychać przez chwile dziwny dzwiek taki jak by metaliczny. Dzieje sie to na rozgrzanym silniku przy ruszaniu z wolnych obrotów tj. około 800 obr./min tak jak przy postoju na biegu jałowym. Wrzucam jedynke puszczam sprzegło pojawia sie ten dzwiek i tak każdo razowo przy ruszaniu ale tylko z wolnych obrotów, chociaż miałem juz sytuacje, że podczas jazdy przy samym dodaniu gazu bądź odjeciu też sie pojawił ten dzwięk. Pojechałem do skody, gamoń z serwisu nagrał ten dzwiek wysłał zapytanie do skody i mu rzekomo odpowiedzieli, że nigdy sie z czymś takim nie spotkali i nic z tym nie zrobią.
  • Cześć. Nie jestem pewien czy to to samo ale u mnie jest taki dzwiek przy niskich obrotach przy dodaniu gazu jakby jakis kawalek blachy wpadal w rezonans i wydaje taki nieprzyjemny dzwiek metalowy. Usterke zdiagnozowali tylko zapomnialem co dokladnie jest do wymiany. W czwartek jade na serwis to napisze co to bylo konkretnie bo czekalem za czesciami. Aha jeszcze poduszki pod silnikiem zaczely wydawac dziwne skrzypienie i tez sa do wymiany, przebieg 50k. 
    Rapid SB|1.4TDI| 90 KM
  • @pablo88 napisz koniecznie, bo też jest bardzo ciekaw o co coman?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Witam. Problemem były jakies gumowe tuleje pod filtrem powietrza. Pozdro
    Rapid SB|1.4TDI| 90 KM

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?