FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Regulacja fotela kierowcy
  • Otóż mam teraz jako zastępcze rapida ale liftbacka i wydaje mi się, że tam fotel kierowcy idzie bardziej w dół niż w moim spacebacku czy ktoś zauważył różnice?
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Potwierdzam, maiłem zastępczy SB i jak dla mnie miał fotele krótsze i inaczej się w nich siedziało, wyżej.
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • Cieszę się, że pojawił się ten wątek, bo rozwiewa moje wątpliwości, że są jakieś różnice w zamocowaniu i w fotelu. Jeżdżę drugim Rapidem (obydwa liftback), pierwszy z marca 2015 r., fotele delikatnie obszerniejsze lub sprawiające takie wrażenie, bo miększe i niżej osadzone, było mi wygodnie. Drugi z maja 2016 i niestety mniej wygodnie, trochę wyżej, mniej ergonomicznie i jakby ciaśniej. Nie wiązałbym tego z wersją a z datą produkcji lub dostawcą części bo wg ASO poza stelażem oparcia, który zmieniał się w trakcie produkcji, nie innych informacji o zmianach technologicznych.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Dlatego lepiej, że można tu fotel bardziej dać na ,,glebe'' a to mi sie podoba, gdyby była możliwość dachu panoramicznego w liftbacku to właśnie bym od razu bym brał liftbacka ;P
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Są w ogóle do Rapida jakieś fotele z regulacją na plecy? Tego mi brakuje na dłuższej trasie... Mam ambition max 
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Nie ma niestety ale podobno Dynamic są niezłe, tak piszą koledzy na forum.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?