FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Power box do 1.6 tdi 90km
  • zna ktoś miejsce w którym można założyć power boxa, ale nie cheapa ponieaż samochód jest na gwarancji. jakieś doświadczenia w tym temacie? 
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15 | Ambition Max, DSG, Xenony | Wawa
  • A czemu odradzili? Ja nie moge wczesniej niz po gwarancji sluzbowy...
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15 | Ambition Max, DSG, Xenony | Wawa
  • box to trochę oszukiwanie silnika ale daje rade.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • A masz zamontowane? Albo możesz coś polecić/ opisać?
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15 | Ambition Max, DSG, Xenony | Wawa
  • komputer myśli, że są inne wskazania czujników, inna temperatura i obciążenie, dlatego daje więcej paliwa przez co finalnie jest mocniejszy. Natomiast soft-oprogramowanie to w ogóle inne nastawy wstępne i inne wartości pożądanych funkcji. Rozwiązanie najlepsze to drugi komputer ze zmienioną mapą, który zawsze można odsprzedać.
    Rozwiązanie najtańsze: zobacz co się stanie jak odłączysz przepływkę (wyskoczy błąd najprawdopodobniej), komputer przyjmie stałe wartości ale jakie to będą wartości to doświadczalnie możesz określić.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Skoda Rapid 1,6 TDI Elegance 2014 38 tys. km ODWIRUSOWANA.
    FullSizeRender.jpg
    4030 x 3024 - 2M
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce
  • Pogratulować parametrów :)
    Napisz, jakie masz wrażenia z jazdy, odczucia do poprzedniej wersji softu. A jak ze zużyciem paliwa - zmieniło się?
    Jak to wyszło czasowo i finansowo?
    Jak masz lepszą fotkę to podmień. Chodzi o skalę z obrotami i o skalę mocy silnika. Aktualne zdjęcie podaje praktycznie tylko wartości liczbowe mocy i momentu przed/po modzie. Może dla zainteresowanych podasz (na PW) nazwę/adres firmy.
    Jeszcze jedna ciekawostka wyszła z fotki: większość silników dysponuje lepszymi parametrami (moc i moment) niż deklarowane w dokumentach.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam, właśnie jest kłopot w zamieszczaniu zdjęć bo za duża rozdzielczość.Postaram się zamieścić. To jest mój nowy nabytek ,dotychczas przez 9 lat jeżdziłem b klasą 136 KM też w automacie ,tu mam DSG. Decyzja o odwirusowaniu zapadła w związku z tym że trochę miałem dyskomfort na początku. Przed tunnigiem ta skrzynia jakby "mieliła" w miejscu. Teraz jest po prostu bajka. Jeśli chodzi o spalanie to wielkiej różnicy nie widać, tym bardziej że noga sama chodzi by się cieszyć. Jeżdzi się komfortowo i bezpiecznie. Odwirusowanie robił Kreator Mocy Młodnicka z Warszawy.Pełny profesjonalizm, bo oprócz sterownika w silniku również steruja skrzynię. 1400 brutto.
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce
  • Jeśli masz kłopot z wielkością fotki - to już podstawowy, systemowy Paint potrafi zmniejszyć rozmiar. Po otwarciu fotki w Paincie, na górze masz ikonę z opisem Zmień rozmiar. Po kliknięciu na ikonę otwiera się nowe okno: Zmiana rozmiaru i pochylenie. Tu masz domyślnie nastawioną wartość procentową - w polu z wartością 100 - wpisujesz 50 (a nawet możesz mniej: jak masz 4030 px - możesz podać 25). Klikasz OK. Zapisujesz fotkę. Tak zapisana - wstawiasz już na forum. Na pewno się uda.
    Możesz wybrać i inny, rozbudowany program ACDSee czy IrfanView. Po wczytaniu/otwarciu fotki wyszukujesz "Zmień rozmiar obrazu" (lub analogiczny) i w nowym oknie wyszukujesz wartości procentowe (lub pikselowe). Zadajesz nowe wartości (mniejsze) i zapisujesz ten nowy obraz, który następnie wrzucasz na forum.
    Cena wg mnie nie zawyżona.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Ok wykorzystam radę, nie wiem jak to ma Mac ale już odkryłem sposób inny. Tak cena jest przystępna tym bardziej że w moim przypadku jeszcze mam vat od faktury. Wieczorem dam dokładne fotki.
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?