FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zlot - Spotkanie Rapidów w Czechach
  • Witam! Na czeskiej stronie związanej ze Skodami - jest w najbliższą niedzielę spotkanie Rapidów. Samo spotkanie jest po południu - zaledwie 5 km od przejścia granicznego w Cieszynie. Jest to więc okazja spotkania dla Rapidów głównie z Górnego Śląska.
    Samo spotkanie jest w knajpce: http://www.mlynropice.cz/ o 16.00.
    Forum z informacjami o spotkaniu: http://forum.skodahome.cz/topic/119176-moravskoslezsk%C3%BD-kraj-co-takhle-uspo%C5%99%C3%A1dat-n%C4%...

    Były propozycje spotkań na Śląsku, ale na razie nie ma zainteresowania. Czasowo - to jest najbliższy termin.
    A może zastanowimy się nad naszym spotkaniem - może wpierw regionalnym? Może warto by wymienić się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, zaprezentować swoje karoce,... :)
    Jest kto chętny?
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Myśl dobra, ale chyba jesteśmy zbyt rozrzuceni w drobiazgi...
  • I co wybiera sie ktoś ?
  • 1 sierpnia w piątek, o 16 godz. jest ponowne spotkanie 5km za granicą - tak jak w poście z 25 kwietnia. Śledzę temat i mam zamiar tam się pokazać.
    Jest to już drugie spotkanie w tym roku. Okazuje się, że południowi sąsiedzi w Skodach są bardziej zorganizowani i zainteresowani w tego typu spotkaniach.
    Jest kto chętny na wyjazd?
    A że do 1 sierpnia jeszcze trochę czasu - to może spotkanie Rapidów w Katowicach?
    Może piątek 25 lipca albo sobota 26, koło Ikei?
    Pozdrawiam 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • hmmm jeśli wygospodaruje czas to bede w katowicach
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • 25v jeszcze dałbym rade ale 26 ide na wesele
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • No to jest nas dwóch. Na piątek. Kto dołączy? Zapraszamy :)
    Dla przypomnienia - spotkanie R w piątek 25 lipca - pocz. (do ustalenia) godz. 16 -18, parking przed Ikeą - górny (otwarty).
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • warto żeby nas więcej było
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Małe spotkanie porównawczo-testowe ;-) w mińsku mazowieckim 26,07
    Jak ktoś ma ochotę zapraszam będzie ciekawiej.

    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • O której i gdzie :) może bym podjechał
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • na parkingu pod makiem 16-17

    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Celowałbym bliżej godziny 16, gdyż trochę napięty plan jest na sobotni wieczór :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • ja będę o 16-tej
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • To ja też dopasuję się do pozostałych
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • No i niestety ja wypadam z jutrzejszego spotkania. Pilniejsze sprawy rodzinne. W takim razie do następnego spotkania!
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Drodzy forumowicze,

    proponuje założyć oddzielny wątek dotyczący może nie tyle zlotów, co spotów naszych Rapidów? Na wielu innych forach są takie wątki i z własnego doświadczenia wiem, że się sprawdzają. (może zostać to rozdzielone np. na województwa)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • To ja jestem za spotem w Trójmieście!  ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • to może tak... mamy kategorię zloty i spotkania (w której zresztą teraz piszemy) i jeżeli ktoś by proponował nowy zlot w jakimś regionie / mieście itp. to zakładajmy nowe wątki np. o tytule

    "dd.mm.rrrr - miejscowość - województwo - opis np. zlot Rapidów u wójka..."

    i w tych wątkach dogadujmy szczegóły

    pozwoli to na bieżąco śledzić które spoty są aktualne i które odpowiadają ze względu na lokalizację i czas
  • W TRÓJMIEŚCIE jak najbardziej się piszę, odpada ostatni tydzień sierpnia i pierwszy września - urlop:-)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Fajnie byłoby też, gdyby ogólnie była taka opcja, żeby w profilu danej osoby były dostępne takie informacje jak: miejscowość (skąd dana osoba jest) i silnik samochodu.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • @marisztsi dzięki za sugestię, postaramy się to wziąć pod uwagę, niestety skrypt na którym oparte jest forum nie jest zbyt przyjazny / doskonały, dlatego wprowadzanie zmian jest mocno utrudnione, nie mniej jednak cieszy fakt, że bardzo dużo wartościowych informacji na naszym forum już się pojawiło mimo "różnego" typu utrudnień, wiele osób znalazło rady / wsparcie dzięki Wam

    Propozycja @kemot co do nazewnictwa tematów / zlotów jest jak najbardziej popierana!
    Administrator forum RapidKlub.pl

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?