FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Świst na postoju przy zapalonym silniku
  • Cześć, od miesiąca jeżdżę Rapidem, przebieg nieco ponad 500km i dzisiaj usłyszałem dziwny świst. Przy normalnej jeździe nic się nie dzieje, natomiast przy zatrzymaniu się na włączonym silniku słychać oprócz pracy silnika dziwny dźwięk. Po zaparkowaniu i zostawieniu auta na kilka minut dźwięk nie ustał. Wyłączenie i włączenie silnika też nie pomaga. Wrzucam zdjęcie skąd wydaje mi się, że ten dźwięk dochodzi. Mam jeszcze filmik, gdzie w miarę to słychać: http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=1350354
    Dźwięk, o którym mówię zaczyna się mniej więcej w połowie nagrania - jakość jest dość kiepska ale może pomoże. Z góry wielkie dzięki.


    Rapid LB | 1.2TSI 110KM | MY16/17 | Style | Szary Metalik | 25000km | 8.3 l/100km
  • Powpierwsze uzupełnij stopkę bo nie wiadomo co za silnik.
    Po drugie ..... dzwięk ... moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić. Satndardowa praca TSI
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • Również niczego niepokojącego nie słyszę , chyba że mam coś z uszami , proponuje nie wsłuchiwać się i nie szukać usterek na siłę tylko cieszyć się z jazdy nowym autkiem , mam kolegę ma fabię 4letnią kupioną w salonie cały czas doszukuje się czegoś  w aucie a autko mu śmiga przez te 4 latka jak ta lala /0/ problemów , pozdrawiam
    Rapid LB 1,2 110 KM Grudzień 2016 przebieg 5km wer:Ambition Max + Audio Max Kol Szary Quartz Metalic , Łódź.
  • Dzięki za odpowiedzi. Poczekałem 2 tygodnie i dalej słyszę ten dźwięk. Jest on mega irytujący. Wysoki dźwięk zaczynający się gdy auto się zatrzymuje i znikający, gdy auto rusza. Trzeba podkręcić radio żeby go nie słyszeć...

    Tak ma być? Może to kwestia gorszego wyciszenia
    Rapid LB | 1.2TSI 110KM | MY16/17 | Style | Szary Metalik | 25000km | 8.3 l/100km
  • diparadoks  -  U mnie nic podobnego nie występuje co prawda nie słyszę u ciebie z tego co wstawiłeś z linków takich odgłosów ale jeżeli tak mówisz to widocznie masz podstawy żeby tak twierdzić, jedz koniecznie na serwis bo na podstawie tego filmiku  ja akurat nie umiem cokolwiek stwierdzić , pozdrawiam i życzę szybkiego wyjaśnienia problemu . 
    Rapid LB 1,2 110 KM Grudzień 2016 przebieg 5km wer:Ambition Max + Audio Max Kol Szary Quartz Metalic , Łódź.
  • @dario4 jadę za tydzień na serwis i zobaczymy ;)
    Rapid LB | 1.2TSI 110KM | MY16/17 | Style | Szary Metalik | 25000km | 8.3 l/100km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?