FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Osłona podwozia
  • Witam,chciałbym się dowiedzieć,czy w waszych Skodach Rapid posiadacie dolną osłonę podwozia w jego tylnej lewej części,a dokładniej po końcowym tłumikiem.Pytam,bo przeglądając różne artykuły i zdjęcia dotyczące Skody Rapid zauważyłem tą brakującą osłonę w moim również samochodzie,czy wszyscy tak mamy,czy tylko fabryka wypuszcza egzemplarze jedne z wszystkimi osłonami,a inne z brakującą tą osłoną.Bardzo bym prosił kolegów o zerknięcie pod tył samochodu i sprawdzenie oraz o krótki komentarz.Dla zoobrazowania zamieszczam 3 fotki tej osłonki podwozia.Ciekawi mnie również,czy macie osłonkę jak na fotce 1 i 2,czy może taką jak na fotce 3 z otworem na wylot rury wydechowej.Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • U mnie brak w SB.
    Jeśli jest z lewej strony to czy też nie powinna być i z prawej ?
    Ma jakieś szczególne zastosowanie ta osłona?
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Witam,dziękuję koledze @konry za informację,z tego wynika,że jedne nasze Rapidy wychodzą bez osłony podwozia z tyłu zarówno z lewej jak i z prawej strony,więc ja należę chyba do tych szczęśliwszych gdyż posiadam przynajmniej z prawej strony,chociaż zastanawiam się jaka rolę w ogóle spełniają te osłony tylne,czy tylko przed zabrudzeniem samochodu,czy coś innego,pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Ja takową osłonę posiadam. W stopce mam dane pojazdu.

    Osłona na zdjęciu trzecim jest tą samą co na 1 i 2 ale ma tylko wycięty otwór na końcówkę rury wydechowej a różnica polega właśnie na długości tej rury która np. u mnie jest o wiele krótsza niż na zdjęciu nr 3.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Witam, w moim aucie odebranym pod koniec maja nie ma takich osłon .
    Pytanie czy nie jest to element "pakietu na bezdroża" ?
    RAPID SB I 1.2 TSI I 110 KM I MY17 I STYLE I WHITE CANDY I GDYNIA
  • Nie jest. Ja nie brałem tego pakietu a osłony mam.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • również posiadam takie osłony
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • Kolejny raz spotykamy się z lokowaniem elementów, niezależnie od wyposażenia czy przeznaczenia, na jaki rynek.
    Takie sytuacje były np. przy elemencie TPC, gdzie Skoda montowała wg chyba tylko swojego grafika, wg sobie znanego klucza.
    W moim nie ma tych osłon. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam,dziękuję wszystkim za wypowiedzi,podsumowując,widzimy,że fabryka nie przywiązuje uwagi co kompletnego wyposażenia i wypuszczenia samochodu z taśmy produkcyjnej,niezależnie,czy jest to wyposażenie ACIVE,AMBITION,czy nawet STYLE.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • ja u siebie mam taka osłonę
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Również takową posiadam,niestety jedna dziurka na wkręt jest wyłamana,bo klakier mi wlciał pod koła i chyba to jego sprawka.
  • Jesli juz mowa o kotach to ja mam inny problem. Auto parkuje pod blokiem a bezdomne kotki znalazly sobie schronienie pod maska mojego samochodu. Nic by mi to nie przeszkadzalo gdyby nie to za caly motor zafajdany blotem i odbitymi lapami kota. Nie wspomne o resztkach jedzenia w zakamarkach. Czy kostki WC odstrasza mruka?
    Skoda Rapid SB/1.4 TSI 125KM DSG/ 2016/ Style MAX/

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?