FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Kierownica i drążek zmiany biegów
  • Zaczyna mi sie przecierac kierownica i drążek zmiany biegów mam przebieg 5 700 kupione w maju wybierać się z tym do ASO na wymiane jak oni to rozpatruja ?? Reklamowac ?
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • jechać, kolegom z forum wymieniali w ASO na nowe
  • W Poniedziałek się przejadę do nich
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Do konca gwarancji jeszcze pare razy odwiedzisz ASO z tym problemem. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Umowilem sie z nimi na ogledziny. Za auto zastepcze tez wasze ASO jak kaze sobie placic 68 zl za dzien czy za free dostajecie ?
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Wszystko zależy od powodu z którego samochód zostaje w ASO. Jeśli z twojej winy to płacisz a jesli musi zostać na naprawę gwarancyjną to dostajesz od ASO za free.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • To czemu kaza placic skoro to wymiana gwarancyjna będzie nie z mojej winy 
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Mi kiedys mowili ze przy naprawie do 3 dni nie daja zastepczego ale raz mialem na jeden dzien i tez dostalem, problemem jest czesto z dostepnoscia takiego auta bo ciagle sa w rozjazdach 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Przy naprawach gwarancyjnych lub przeglądach połączonych z naprawą gwarancyjną zawsze dostałem bezpłatnie auto zastępcze bez względu na czas naprawy.
    Jedyny warunek - auto odbieram i oddaję zatankowane do pełna.
    Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 120 000 km
  • No wiadomo, stan paliwa musi sie zgadzać bo u nich zawsze jest pod korek
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Mial ktos problem w ASO zeby uznali wymiane galki? Tez mam wytarta i chcialbym zeby przy przegladzie ja wymienili,mam nadzieje ze nie bedzie z tym problemu.
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • A z kierownicy wam lakier nie schodzi tak jak na drazkach bo u mnie tez sie łuszczy?
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • A jak z luszczacym sie lakierem na kierownicy tez wymienia? 
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Byłem w ASO porobili foto i powiedzieli ze wymienia raczej drążęk a z kierownicą może byc gorzej bo jest droga. Kręcili nosem że to sie powycierało od "sygnetów i pierścionków" mam tylko obraczke a kierownica mi schodzi z lewej strony z przodu jakby to bylo od obraczki to by byly jakies ślady zarysowan z prawej strony a tam nie mam nic a obrączka gładka jest.
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • To że kierownica jest droga nie jest argumentem w aucie które ma kilka miesięcy i tak niewielki przebieg.
    Walcz o swoje.

    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Jeszcze specjalnie kamere zostawilem wlaczona w aucie i sie nie zorientowali i kazdy ich durny komenatrz sie nagral xd
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Jak w waszych Rapidach ma sie kierownica ??
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • U mnie puki co kierownica bez zastrzeżeń. 
    Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 120 000 km
  • Takie tam stuki, puki...
    ;)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • ASO powiedzialo ze wymienia mi kierownice i drążek na nowe termin juz mam ustalony :)
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Ja tez w piatek wymieniam drazek.
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?