FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Podłokietnik (VW Golf IV, Octavia I)
  • @grzesk w moim dzis odebranym rapidzie podłokietnik okrągły, taki jak wczesniej podobnie z radiem Swing tez takie jak wczesniej montowali wiec szalu nie  ma
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 co do radia Swing to tak jak pisałem wcześniej nie spodziewam się, że będzie inne, nowsze. Jeśli już to po FL coś zmienią a w najlepszym wypadku w połowie 2015. 
    Jeśli chodzi o podłokietnik to w weekend przeglądałem najnowsze dane z ETKI i tam widnieje nowy podłokietnik przy Rapidzie ale jest też informacja, że pojawi się w autach produkowanych po 2 - 3 listopada 2014 r.
    Mój Rapid ma być produkowany w 45 tygodniu a ten zaczyna się właśnie 3 listopada więc u mnie powinien już być nowy podłokietnik ale to się stwierdzi dopiero jak auto przyjedzie na plac.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • ale czy ten nowy będzie lepszy... nie mam jakieś zajawki na ten element więc mi to raczej wszystko jedno :) 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tego nie wiemy. Okaże się. Jedynie Ci co dosiadali F3 mogą coś więcej o nim powiedzieć.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Próbował może ktoś podpasować podłokietnik od polo 6R od 2009r. Widziałem kiedyś opis na znanym portalu aukcyjnym że pasuje do Rapid, Polo 6R i Toledo. Przydało by sie tylko potwierdzić. Prosiłbym o porównanie jak się da w etce. Z góry dziękuje
    Toledo LB/1.2CBZA 86/MY2014/Reference/Czarny/44300km/ Kerry
  • Orientuje się Ktoś czy nowy podłokietnik od "starej wersji" różni się tylko górą/schowkiem ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Tak tylko.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Czyli można sobie ewentualnie przełożyć samą górę. Plastiki boczne zostaja te same ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Chciałem powiedzieć, że zamiennie razem z nóżka/kolumną pasują jako całość. Chyba 4 śruby, przy okazji można ręczny wyregulować, choć myślę, że potrzeby nie będzie.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Ten nowy podłokietnik to jest taki sobie. Sporo mniejszy i cały plastikowy w środku.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • W dziale ZTS, w wątku "Demontaż panelu środkowego" są dołączone fotki. Od fot. 8, kolejno, pokazane jest jak zdemontować podłokietnik. Łatwo policzyć, ile tam jest śrub.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Nosze się z zamiarem dokupienia oryginalnego podłokietnika do swojego R, wynalazłem jeden skórzany niby zdemontowany ale skóra ma po bokach przeszycia nie jest gładki ? tak powinno być ?
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • Porównaj z wersją Monte Carlo. Ten ma m.in. przeszyte na bokach podłokietnika, czerwone pasy.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Hmm w tym co chce kupić przeszycia są białe ale tez na bokach
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?