FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wieszak na zakupy
  • Oczywiście, że da się założyć - ja tak robiłem,
    przy zamówieniu (ja zamawiałem w ASO) zwróć uwagę aby były to haczyki do SB bo od LF nie pasują...
    prawidłowe to 5JJ867615A9B9 a nie 5JA.......
    Rapid SB | 1,2 CJZC 90KM | MY17 | Ambition | Beż Cappuccino | 70 tys.km | małopolskie
  • Probowałem wyciągnąć ten kawałek plastiku palcami, ale niestety nie drgnął. Jakiś inny pomysł jak to wyciągnąć? Tak się zastanawiam czy skoro zaślepka była przykręcona do tego plastiku to czy trzeba go wyciągać? W załączniku zdjęcia tej zdemontowanej zaślepki i śruby.

    Tomm: też tak miałeś po zdjęciu zaślepki jak na moim zdjęciu (ten plastik)?
    uchwyt.jpg
    3264 x 2448 - 880K
    sruba.jpg
    3264 x 2448 - 893K
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • Plastiku nie trzeba wyciągać,
    nie przyglądałem się tak dokładnie ale w ASO pomylili się z zamówieniem i dostałem haczyk 5JA..... źle siedział i wkręt był za krótki, nie dało się go faktycznie zamontować.
    po reklamacji zwrócili na to uwagę i dostałem prawidłowe...5JJ....
    Rapid SB | 1,2 CJZC 90KM | MY17 | Ambition | Beż Cappuccino | 70 tys.km | małopolskie
  • W R MR 2014 mam takie rozwiązanie. 3 otwory, demontaż i montaż bez narzędzi. Rozwiązanie dosyć solidne, nawet bez założenia kołka, sam zaczep trzyma mocno.
    foto 1 - otwory.jpg
    800 x 600 - 202K
    foto 2 - wieszak z kołkiem.jpg
    800 x 600 - 176K
    foto 3 - zestawienie.jpg
    800 x 600 - 123K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Zastanawiam się czy 3 otwory to tylko w LB czy w SB są zawsze 2...
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • Chciałem tylko potwierdzić, że oczywiście się udało zamontować haczyki z dwóch stron i dobrze służą. Musiałem trafić na dziwnego sprzedawcę w ASO, który mówił, że się nie da.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?