FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid LB Monte Carlo MY18 1.4TSI w czerwieni Corrida
  • Cześć!
    Mój Rapid po jakże dłużących się tygodniach oczekiwania w końcu trafił w moje ręce dzisiaj. Z tej okazji chciałem podzielić się kilkoma zdjęciami zrobionymi zaraz po wyjechaniu z salonu. Po pierwszych przejechanych 100km mogę jedynie powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z zakupu, a pakiet Monte Carlo i czerwień Corrida robią świetne wrażenie. Zamówiona specyfikacja poniżej:
    Silnik 1.4 TSI 125KM, skrzynia DSG
    Wersja Monte Carlo na rok 2018
    Alufelgi 17" Savio
    Kierownica obsługująca radio i telefon
    Bluetooth dla radia SWING
    Z akcesoriów dokupiona mata do bagażnika i zestaw siatek oczywiście w kolorze czerwonym :D
    Z planów na najbliższą przyszłość - jutro wymiana opon na zimowe (Nokian), w weekend zabezpieczenie lakieru, na dalszą przyszłość być może sprężyny obniżające i mam nadzieję wiele bezawaryjnie przejechanych kilometrów! :)
    Rapid LB Monte Carlo | 1.4 TSI 125KM DSG | MY2018 | Czerwień Corrida | 6000 km | Gdańsk
  • Piękny! I te lampy...
    Bezawaryjności!
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Brawa za wybór:)
    Sam jeżdżę 1.4 TSI DSG i z tym silnikiem ten samochód nie raz mnie zadziwił pod względem dynamiki. I spalania w sensie pozytywnym również. To chyba najlepszy silnik do Rapida.
    Życzymy bezawaryjności i przyczepności :)
    Rapid LB, 1.4 TSI DSG, MY 2017, Style+Beż, Denim Blue, 44.000 km, Sosnowiec
  • Super :) Juz wiem ze kupuje lampy :p
    Rapid SB| 1.2 130 KM do poprawy|MY14| Ambition MAX|Błękit Race|50000|Jastrzębie-Zdrój
  • Niezly Rapid, BRAWO !!! 
    Minus taki, ze nie bedzie co modzic :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Dzięki wszystkim! :) Faktycznie lampy po lifcie z tymi paskami LEDowymi robią robotę. A bajer jest jeszcze lepszy jak się włącza kierunki, bo z przodu właśnie ten pasek LEDowy służy również za kierunek. Zdecydowanie polecam! :D
    Pozdrawiam
    Rapid LB Monte Carlo | 1.4 TSI 125KM DSG | MY2018 | Czerwień Corrida | 6000 km | Gdańsk
  • bardzo ładne autko, niemal rok temu odbierałem swojego - myśle, że będziesz zadowolony  ;)
    LB |1.4 TSI 125KM | MY17 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 28000km | Gdynia
  • Dzięki Midnite. Być może do zobaczenia gdzieś na drogach Trójmiasta ;)
    Rapid LB Monte Carlo | 1.4 TSI 125KM DSG | MY2018 | Czerwień Corrida | 6000 km | Gdańsk
  • Teraz tylko czekaj do konca gwarancji i rob sofcik na 160 koni, bedzie smigac jak reksio po szynke ;)
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Piękny :-) Do zobaczenia na drogach południa trójmiasta. 
    Rapid SB | 1,2 130 km (box) | MY16 | Ambition Max | Blue denim | 40 000 km | Trójmiasto
  • No lampy robią robotę :) do zobaczenia na drogach Trójmiasta :) a sprężyny warto założyć nawet bardzo szczególnie Eibacha ponieważ sam mam takie ;)
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • motomaniak1989 - zakładales same sprezyny czy amory tez? ile poszlo w dol ?
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Sprężyny same i prowadzi się tak jak myślałem bardzo dobrze :) około 3 centymetry, optymalne rozwiazanie :)
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • A powiedz jak ASO się na to patrzy pod kątem gwarancji? Badałeś temat?
    Rapid LB Monte Carlo | 1.4 TSI 125KM DSG | MY2018 | Czerwień Corrida | 6000 km | Gdańsk
  • Super, gratuluję i życzę bezawaryjności 
    RAPID SB I 1.2 TSI I 110 KM I MY17 I STYLE I WHITE CANDY I GDYNIA
  • Zacna maszynka,zacny lakier do pucowania i lampy miodek
  • Zdania są podzielone, ale ogólnie musieli by Ci udowodnić, że coś się stało przez te sprężyny, ale nie ma co się przejmować tym parę osób smiga tak i nic się nie dzieje, a jazda jest niebo a ziemia ;)
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Tak wgl najlepszy silnik do rapida ;)
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Jacek Ile zaplaciles za tego rapida tak z ciekawosci?
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Jeszcze raz dzięki wszystkim za pozytywne opinie. Też się jaram tą wersją :)

    @motomaniak1989 dzięki za info. Może byśmy kiedyś na siebie wpadli przez przypadek? Z chęcią bym zobaczył jak to jeździ na tych Eibachach.

    @Sqcza jak z ciekawości to 76 tyś. ;)

    Rapid LB Monte Carlo | 1.4 TSI 125KM DSG | MY2018 | Czerwień Corrida | 6000 km | Gdańsk
  • Mały spot trzeba by tu z trójmiasta zrobić ;)
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?