FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Chińska nawigacja VSI7037VT - Ktoś coś ?
  • Witam
    Planuje montaż w miejsce fabrycznego Swing-a. Ktoś miał może styczność z tym sprzętem i może się wypowiedzieć?
    Pozdrawiam

  • Powiem tak. Kolega co ma znana na dolnym śląsku i nie tylko firmę od "zakładania cudów" w samochodach pytałem się o jakakolwiek nawigacje - fabryczne odradzał , ale to osobny temat , natomiast mówił że ogólnie "chińczyki" nie będą gorsze niż fabryczne radio - nawigacja działa na "kabelku" (coś tam jest za kabel co wystarczy na podszybie położyć) nie trzeba montować anten do GPS , nie trzeba cudować z instalacją etc. Sam coś będę zakładał - ale to raczej po wakacjach.
    Rapid SB | 1.6 CAYC 138 KM | MY14| Ambition Active |Biały|110 Tyś.| Wrocław
  • Mam Chiniola podobnego (jak nie tego samego) i w sumie drugi raz bym sie zastanowił..... Radio poza miastem tak sobie, czasem wiecej szuka stacji niz gra. Nawi (automapa) czasem lubi sie powiesic. Zestaw głośnomówiący OK. Muza przez BT ok, czasem , raz na 10 razy cos potrzeszczy. No i mi nie działa sterowanie z kierownicy i ogólnie zasilanie pod stacyjką, bo od 2015 roku zmienili canbusa, a modele które to obsługują na dzień dziesiejszy to cena 2k ++. ja dełem 800 zl to też nie ma co wymagać jakiegoś szału. Drugi raz bym kupił z androidem za 1400 - 2 tys ++.... ten co chcesz kupic to taki sam badziew jak mój :)
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Rapid LB / 1.2 CBZB 105KM / MY13 / Ambition / Beż Cappucino / 31700 / W-wa
  • Czy potrzebna jest jakas ramka do  montażu?
  • @elmo626 czy w tej stacji wszystko działa prawidłowo ? sterowanie z kierownicy tej stacji ? działanie samego radia, zasięg ? jak wygląda montaż wyjmuje się stare radio i podpina tą stację od razu czy też potrzeba jakiś przejściówek ? moduł GPS gdzie trzeba umieścić aby nawigacja działała prawidłowo ?
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • Witam jeśli chodzi o montaż to bez żadych problemów , co prawda ja miałem swinga , więc wyciagamy ramke oryginalna odkrecamy 4 sruby torx , wkładamy stacje przykrecamy maskujemy śruby ramką i gotowe. Jeśli chodzi o sygnał radiowy ja się osobiście wyposażyłem w separator i jest ok , z kierownicy wszystko działa ba nawet pokazuje które drzwi są otwarte jak i maska i klapa tylna , moduł gps mam przyklejony pod naklejka na podszybiu z prawej strony , fajnie kabel pasuje długi i poprowadzony że nie widać osobobno dokupiłem kamere cofania i śmiga aż miło , 2 lata poki co nie ma żadnego problemu internet czy to z karty sim czy wifi chodzi aż miło wiadomo zależy jaki operator ;)
    Rapid LB|1.2 CBZB 105/134;)|MY13|Ambition|Beż Cappuccino|49700|Warszawa
  • @elmo czy twój rapid jest z MaxiDotem??

    Rapid LB/ 1.2 85 KM / MY 13 / Ambiente/ srebrny / 199 600km/ Śląsk - okolice Gliwic
  • kazikkasp bez Maxi 
    Rapid LB|1.2 CBZB 105/134;)|MY13|Ambition|Beż Cappuccino|49700|Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?