FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wymiana radia swing, a kierownica wielofunkcyjna
  • Cześć
    Kupiłem SKODĘ RAPID która posiada radio i kierownice trójramienną wielofunkcyjną z dodatkowymi przyciskami które nie sa obsługiwane. Poniżej podaje linki do zdjęć urządzeń jakie posiadam w aucie,Zdjęcia przedstawiają dokładnie to co posiadam , a na kierownicy rozchodzi mi się z lewej strony o buźkę a z prawej o słuchawkę i autko nad nią.
    radio nie posiada BT ani nawigacji ale ma wyświetlacz maxi dot. I teraz chce wstawić radio z BT i nawigacją np. Amadeus i pytanie czy wystarczy sama wyamiana radia bez dodatkowych przewodów od kierownicy i wtedy te przyciski będą działać i jak rozwązać temat GPSem pomóżcie mi bo już nie mam pomysłów
    LINKI DO ZDJĘC:
    https://www.google.pl/search?q=RADIO+SW ... XEOD2vmZDM:
    https://www.google.pl/search?client=fir ... S9svn_M_6M:
    będę bardzo wdzięczny za wszelka pomoc.
    pozdrawiam
    Rapid Spaceback| 1,2 tsi+lpg90KM/66kw|Ambition Max|Capuccino|55000|Marki
  • poszukaj,poczytaj jest tego dużo w tym temacie niekonieczne tylko na tym forum...nie podejdzie raczej nic tylko ew lepszy swing z BT. Amundsen i columbus =wymiana schowka instalacji itp.
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • czyli jak zmienie na swinga z BT to nic nie bede musiał przerabiać dokładać modernizoawać tylko sama podmiana radia wystarczy, dobrze rozumuję??
    Rapid Spaceback| 1,2 tsi+lpg90KM/66kw|Ambition Max|Capuccino|55000|Marki
  • Szukaj i czytaj,jest duzo w tym temacie. Nie wystarczy. Radio trzeba odblokowac w ASO,zrobic inst mikrofonu itp
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?