FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Problem z napieciem ?
  • Witam serdecznie mam problem a nie wiedzialem gdzie spytac. Mianowicie bardzo wolno zaczeły mi pracowac wycieraczki, przyspieszaja troche gdy puszczam pedał gazu podczas jazdy... to samo nawiew zdecydowanie mocniej dmucha (szumi) gdy puszczam gaz podczas jazdy. o co moze chodzic ? dziwne zeby aku padl skoro czesto jezdze autem i prawie nie korzystam z systemu start stop ? zreszta myslalem ze moze rozladowany akumulator ale start sop wylaczyl auto dla testu. prosze o pomoc i pozdrawiam
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • Zarzadzanie energia, jak aku naładowany to ladowanie jest minimalne 12.9v, na zimno i w czasie hamowania silnikiem dobija do 15v. Wycieraczki bardzo spowalniają czy po prostu widzisz różnice w czasie gdy jest większe napięcie?
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Nie no ślamazarne są na ostatnim biegu powinny latac po szybie aż miło a one sa plynne ale zdecydowanie wolne
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • Sprawdź, ile wycieraczka zrobi cykli na niższym i wyższym biegu w ciągu np. 20 czy 30 sek. Jest to lepsze rozwiązanie niż wrzucenie filmiku. Oceny typu ślamazarne są mało konkretne, nie dają okazji do porównania prędkości. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?