FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Pokrowce do rapidki :)
  • Witam czy ktoś kupował pokrowce do rapidki na siedzenia? 
    Interesują mnie zwłaszcza takie, które z tyłu mają jakoś rozwiązaną sensownie kwestię podłokietnika w kanapie. Nie wiem czy w ogóle takie szyją. 
    Jakieś sugestie ?
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Nie cały rok temu kupowałem u tego gościa: http://allegro.pl/pokrowce-na-miare-seat-toledo-iii-iv-leon-fr-i4516973272.html to czy masz podłokietnik z tyłu czy też nie, nie stanowi to dla nich żadnego problemu uszyją z czego chcesz i jak chcesz, rzadko jestem zadowolony z Polskich produktów ale tu akurat kaszany nie zrobili.
  • Zacnie się prezentują, a jak z ich wytrzymałością?
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • mam jeszcze info od sprzedawcy na allegro, że od niedzieli będzie coś takiego dostępne dla wersji z podłokietnikiem: 
    http://allegro.pl/pokrowce-samochodowe-miarowe-dacia-logan-i4528630604.html
    cena ok. 260-270 zł
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Kupiłem pokrowce dobre, dedykowane (tu: http://allegro.pl/pokrowce-do-skoda-rapid-na-miare-po-2012r-gratis-i5141131456.html ) i powstał kłopot. Nie ma mądrego by wyjąć tylne zagłówki dla założenia pokrowców na oparcia. Z przodem poszło gładko a tylnych zagłówków nawet w serwisie nie potrafili wyjąć. 
    Czy rzeczywiście "ten typ tak ma"?
    Rapid LB | 1,2 CBZA 63kW LPG | MY15 | Ambition Max | Srebrny Brilliant | 182500km | Kołobrzeg
  • @kurjer
    Wyjmowanie i wkładanie tylnych zagłówków
    Zagłówek wyciągnąć do oporu z oparcia.
    Wcisnąć przycisk blokady w kierunku strzałki 1 rys. 37, jednocześnie płaskim śrubokrętem o szerokości maks. 5 mm wcisnąć przycisk blokady w otwór w kierunku strzałki 2 i wyciągnąć zagłówek.
    BNH-0195.jpg
    449 x 146 - 31K
    IMG_20150325_220410.JPG
    227 x 146 - 13K
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Dzięki serdeczne. Jutro przetrenuję, a przy okazji kolejnej wizyty w serwisie dam fachowcom bezpłatną lekcję :D
    Rapid LB | 1,2 CBZA 63kW LPG | MY15 | Ambition Max | Srebrny Brilliant | 182500km | Kołobrzeg
  • Pokaż im po prostu instrukcję którą dostałeś przy odbiorze auta.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  •  Niestety, ale kolejny pokaz niekompetencji ASO, kogo oni zatrudniają, ten przysłowiowy pan Stasiu z warsztatu zrobił by to w 5 sekund. Pewnie jaka płaca taka praca.
  • Witajcie. a co myślicie o takich pokrowcach - trochę drogie ale fajnie wygladają moim zdaniem. http://pok-ter.pl/produkt1951_pokrowce-miarowe-skorzane-skoda-rapid.html

  • Skora ekologiczna- nie wierze w ich trwalosc zwlaszcza jesli ktos sporo jezdzi a do tego d... tzn tylna czesc ciala bedzie sie niemilosiernie pocic na tym. Sam design fajny
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • no właśnie też się tego obawiam że będzie się kleić jak młody do 18 tki. fajnie by wyglądały w rapidzie. a ja, w końcu odbieram samochód w przyszłym tygodniu.
  • Witam!
    Podpowiedzcie proszę jak wygląda kwestia zakładania pokrowców na podgrzewane fotele. Różne opinie się słyszy.
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Elegance Max | Blue Race | 42000 |Gdańsk
  • Ja mam w samochodzie służbowym podgrzewane fotele z pokrowcami, po pierwsze bardzo długo trzeba czekać żeby poczuć ciepło, po drugie nawet na najwyższym stopniu nie ma takiego efektu jak bez pokrowców, no ale to chyba oczywiste;) Opisałem to czego można odczuć. Jak pokrowce wpływają na podgrzewane fotele pod względem technicznym to się nie wypowiadam.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • możesz sprawdzić któreś z tych http://pokrowce.com/419-auta-osobowe Mam od tego sprzedawcy pokrowce w osobówce i w dostawczaku. W osobówce ciężko coś twierdzić bo jest mało użytkowana, ale w dostawczaku zrobione ponad 88k i trzymają się na razie dobrze. 
    Skoda Rapid Spaceback | 2014| 55000 km| (cm3):1197
  • Polecam tej firmy  http://www.pokrowce.net/kat/skoda/skoda.html
    Szyją na miarę pod dowolny model samochodu oraz wersję wyposażenia . Na życzenie np. dodatkowe kieszenie.
    Zamówiłem w kwiecień 2016r. alkantara+ekoskóra , szaro-czarne.
    Do tej pory bez uwag.
    Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 120 000 km
  • Ogólnie to te pokrowce to straszna ściema i lipa jest. Nie wiem czy zauważyliście, ale w boku siedzeń są poduszki powietrzne. Przy takich pokrowcach zapomnijcie, że podczas kraksy bocznej Wam poduszki zadziałają, o ile nie na robią większych szkód zamiast chronić.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Blue Denim | 75000km | Częstochowa
  • Czy moze ktoś polecić jakąś dobra oslone na fotel pasażera. Chodzi mi o jakiś pokrowiec na tylną część fotela tak żeby śladów po butach dzieciaków nie było widać.
    Rapid LB/1.2 90KM/MY2017/Ambition
  • Rapid SB/1.0 TSI 95KM/MY17/DRIVE/Szary Quartz Metalizowany/35km/Opole

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?