FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Brak mocy kontrolka świec żarowych
  • Witam, dziś rano po odpaleniu silnika zapaliła mi się kontrolka świec żarowych ( migała) przejechałem 10 km zgasiłem silnik, po odpaleniu świecił się już check engine. Auto nie ma mocy po podpięciu pod urządzenie diagnostyczne wyskoczył błąd jak na zdjęciu . Co to może być ? Czy ktoś tak miał ? Diagnozy kodu z internetu nie są jednoznaczne. 
    Rapid LB | 1.6TDI CAYB 90KM |MY14 | Active | Biały | 400 000 |Głogów
  • Uszkodzony regulator wydajności turbiny- jest elektroniczny i sie zdarza ze psuje lub zatarte (zapieczone ) kierownice turbiny i regulator nie może sie wychylic-to najczescie powyżej 70-100 tyś km jak sie zamula autem. Błąd dotyczy turbiny, mając vcdsa łatwo wykonać test BSregulatora i obserwujac ruch wytypowac czy to regulator turbiny czy jej kierownice. 
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • PinkFloyd jak wykonać ten test? jaki kanał ?
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • Nastawy podstawowe - jeżeli funkcja nie jest podswietlona to test elementów wykonawczych
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?