FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Moja biała perełka
  • Przedstawiam wam swoje wozidełko.
    Wersja Style max silnik 1,2 110KM + dodatki:
    - HHC
    - radio Bolero + bluetooth
    - przyciemnione szybki

    Nie wiem dlaczego tak mi wkleiły się zdjęcia ale coś na nich widać,

    <mod> Zdjęcia możesz usunąć, na ich miejsce wstawić poprawione lub dodać nowe.
    Jak masz problem z fotkami (rozmiar, przycięcie,...) napisz.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Białas zawsze najdostojniej sie prezentuje a przede wszystkim wizualnie najszerzej, co dodaje mu klasy ;) fajne auto

    ps. co to za naklejka na szybie, dales sobie wkleić reklame salonu? ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Wszystkie wyjeżdżają z takimi naklejkami z salonu wiec nie miałem na to wpływu
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Ja miałem wpływ-zaraz zerwałem :P
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Z tego co widze to na naklejce masz napis Zielona Gora Ultima, wniosek z tego taki ze to diler ci przykleił logo swojego salonu. Fabrycznie to przynajmniej kiedys była naklejka skoda nr 1 w Polsce. Ja zastrzegłem dilerowi zeby nawet nie probował nic swojego naklejac ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dokładnie.Przy zakupie powiedziałem żadnych naklejek ani na szybach ani na lakierze.Zgodzilem się tylko na reklamę na tablicy rejestracyjnej.Btw ładna furka i bezawaryjnej jazdy życzę:)
  • Mi osobiście te naklejki nie przeszkadzają wiec niech tam sobie one będą.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Salon Jelenia Gora... super sie prezentuje ale trzeba bardzo dbac o lakier tzn.dokladnie i systematycznie myc bo jak sie zapusci to masakra...
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Wprowadzone zmiany przez te prawie dwa latka:
    - żarówki H7 osram night breaker laser różnica widoczka w świeceniu w porównaniu do OE
    - box V-techa 130KM 224 Nm
    - żarówki H15 Osram Cool Blue +20% jeżeli chodzi o dzienne to różnicy nie widać, ale w nocy jest na + i barwa i zasięg świecenia

    Po zakończeniu gwarancji w maju zrobię przymiarkę do założenia bi-xenonów moriomoto mini H1 i być może prawdziwy program na Pb98 czyli w okolice 140KM.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Super :)Też myślę o xenonach ale czekam na ledy :) niech do 3 tys zejda :p
    Rapid SB| 1.2 130 KM do poprawy|MY14| Ambition MAX|Błękit Race|50000|Jastrzębie-Zdrój
  • ja właśnie będę chciał złożyć te morimoto aby mieć bi-xenony bo jednak światła drogowe fabryczne są takie sobie, choć czaje się na karoqa to może zafunduje sobie światła led :)
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Bardzo fajne i ciekawe rozwiązanie.Jak uda ci sie przerobić daj znać 

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?